"1+1" розпочинає мультимедійний соціальний проект "Щастя поруч"

Проект, який стартує 1 квітня, має нагадати глядачам, що у щастя та позитивного настрою набагато більше складових, ніж економічна ситуація в країні та курс обміну валют.

Проект "Щастя поруч" матиме три ключові складові: низка сюжетів у ТСН, серія спеціальних соціальних роликів та Internet-конкурс.

Телевізійна служба новин розповідатиме історії пересічних українців, яким вдалося подолати власну кризу – будь-яку, не лише економічну – та змінити своє життя. Серію соціальних роликів буде присвячено тлумаченню поняття "щастя" людьми різних поколінь, професій тощо.

Також 1 квітня розпочинається конкурс позитивних фотографій на сайті happy.1plus1.ua. Користувачі можуть завантажувати фотографії, на яких зображено двоє осіб або предметів, та які випромінюють позитивний настрій та відповідають девізу телеканалу – "Ти не один".

Щодня, із 1 квітня до 31 травня, відвідувачі сайту голосуватимуть за найкращу фотографію дня.

Фото переможців стануть частиною пазлу, із якого складатиметься яскравий позитивний логотип телеканалу.

Автори проекту готові прийняти позитивні історії від усіх бажаючих. Для того, щоби поділитися своїм досвідом подолання кризи, можна дзвонити за телефоном гарячої лінії ТСН – 388 – або відправити електронного листа з сайту happy.1plus1.ua.

Читайте також:

Юрія Горбунова шокували в прямому ефірі

Наступна дуель у «Танцюю для тебе»: Бондарчук проти Мерлені

Територія позитиву: щастя насправді зовсім поруч
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: