1+1 шукає свою "Міс"

Конкурс "Міс 1+1" триває. Перемогти може будь-хто із дівчат, які зареєструвались на сайті miss.1plus1.ua.

Наймасштабніший в Інтернеті конкурс "Міс 1+1" стартував 10 вересня. Учасниць чекають численні подарунки, зокрема, і річний контракт із провідним модельним агентством.

Конкурс "Міс 1+1" унікальний тим, що в ньому переможницю визначають не журі, а кожен бажаючий. Це дає підставу називати його по-справжньому народним.

Кожна із бажаючих дівчат може взяти участь у конкурсі "Міс 1+1". Ознайомитися з правилами конкурсу та зареєструватися для участі можна на сайті miss.1plus1.ua.

Вже відомі перші лідери Інтернет-змагання. Вийти в фіналісти можна в будь-який день до восьмого грудня. Для цього потрібно набрати найбільшу кількість голосів за один день.

Одна із фіналісток конкурсу Ольга Комашня не знає, кому дякувати за першу перемогу. Тисячу двісті двадцять голосів віддали невідомі шанувальники.

"Когда я уже стала финалисткой-победительницой дня, тогда я уже всех обзвонила, говорю: "Ребята! Шансы есть, уже проснулся спортивный интерес", - сказала фіналістка Оля.

Міс 1+1
1+1 шукає свою "Міс"
Тепер головне: не зникати з перших сторінок сайту. Нові учасниці щодня посувають конкуренток.

Для того, щоб перемогти, потрібно зареєструвати себе на сайті і постійно бути на виду, на 1-2-3-й сторінці. Бо якщо враховувати, що на сайті близько 45 сторінок, то це півтори тисячі дівчат.

Кількість сторінок тішить модельне агентство. Річний контракт з учасницею конкурсу – додатковий приз. Вже шукають цікаві типажі.

Після восьмого грудня шанси фіналісток зрівняються.
Найзапекліша боротьба за "Міс 1+1" триватиме усього тиждень. Перемога – це титул, подарунки, та поки що невідомі сюрпризи.

Читайте також:

Харків'янка Яна Букрет - друга дівчина тижня конкурсу "Міс 1+1"

Киянка Аліса Гриценко - дівчина тижня конкурсу "Міс 1+1"

У конкурсі "Міс 1+1" визначилася восьма фіналістка

Відео1+1 шукає свою "Міс"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: