"1+1" зняв документальний фільм про трагедію на Чорнобильській АЕС

"1+1" зняв документальний фільм про трагедію на Чорнобильській АЕС

Документальна стрічка "Чорнобиль. Загублений світ"

22 квітня в ефірі "1+1" вийде документальний фільм, знятий каналом спеціально до 25-ої річниці аварії на ЧАЕС - "Чорнобиль. Загублений світ".

У картину увійшли унікальні архівні кадри, яких ще ніхто не бачив, ексклюзивні спогади ліквідаторів трагедії, а також повна відео-реконструкція найстрашнішої трагедії останніх десятиліть.

Фільм знятий групою документалістів, які присвятили не один рік вивченню теми аварії на ЧАЕС. У його основу лягли матеріали офіційних і незалежних розслідувань, експертні висновки спеціальної держкомісії, секретні рішення Політбюро ЦК КПРС і свідчення людей, які перебували на блочному щиті управління № 4 вночі 26 квітня 1986 року.

"Ми, як документалісти, ставили перед собою завдання - відтворити події, що передували вибуху, - говорить автор фільму Євген Васильченко. - І розповісти правду про ключові етапи ліквідації - моторошну, шокуючу. Образно кажучи, ми працювали, як реставратори - крок за кроком відновлюючи картину чорнобильської трагедії до найменших деталей".

Фільм "Чорнобиль. Загублений світ" в ефірі 22 квітня о 20.00

Більше інформації на сайті "1+1".

Читайте також:

Андрій Доманський розпочав пошуки "Першого кохання"

Прем’єра "Голосу країни" на "1+1" відбудеться 15 травня

"Пекельна Кухня" з’явилася в Інтернет просторі

 


Повʼязані теми:

Наступна публікація