Американські кіноакадеміки відібрали номінантів на "Оскар"

Голосування за визначення номінантів на "Оскар" за підсумками 2008 року завершилось.

Прийом бюлетенів припинився відповідно до правил Американської академії кіномистецтва у вівторок о 4 годині ранку за московським часом.

5810 членів Американської кіноакадемії, яка і вручає найпрестижнішу винагороду Голлівуду, повинні були відіслати бюлетені вчасно, щоб пошта встигла їх доставити вчасно аудиторсько-консалтинговій компанії Price Waterhouse Coopers.  

Розсилку і прийом документів, а також підрахунок голосів на всіх етапах "оскарівської" гонки за традицією, що існує з 1934 року, довірений саме цій компанії. Всі голоси академіків, які поступили пізніше за термін, враховуватись не будуть.  

Імена номінантов на "Оскар" будуть оголошені в театрі Самуеля Голдуїна в Беверлі Хіллз 22 січня, а 81-а церемонія вручення золотих статуеток відбудеться 22 лютого в театрі "Кодак" на бульварі Голлівуд.  

Відбір номінантов відбувається по спеціалізованих секціях кіноакадемії - режисери голосують за режисерські роботи, актори - за акторські і так далі. Основною особливістю нинішньої гонки за "Оскаром" поки що є відсутність явних фаворитів. Аналітики передбачають "максимально відкрите змагання" в боротьбі за золотими статуетками. Проте, серед головних претендентів на "Оскар" в категорії "Кращий фільм року" вказуються стрічки "Мільйонер з хащів", "Підміна" і "Загадкова справа Бенджаміна Баттона".  

28 січня Price Waterhouse Coopers знов розішле конверти членам Американської кіноакадемії. Місце, де проводиться підрахунок голосів членів кіноакадемії, за традицією, зберігається в строгому секреті. Результати голосування до оголошення як номінантів, так і переможців, знатимуть лише представники керівництва Price Waterhouse Coopers.

Також читайте:
Х'ю Джекман буде ведучим "Оскара"
Названі лауреати премії "Золотого глобусу"
Чи отримає покійний Хіт Леджер "Оскар"?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: