Андрій Гусін та Антоніна Кравець виступають з травмами

Цієї суботи у шоу "Танцюю для тебе" Андрій Гусін та Антоніна Кравець зійдуться у дуелі із парою Олесі Жураковської та Олександра Майбенка.

Минулої суботи пари набрали найменшу кількість балів. Нині учасники не лише допрацьовують свої номери з попереднього ефіру, а й готують нові – народні – танці.

Гусіну та Кравець нелегко буде відстояти своє право залишитися на паркеті. Виною тому травми обох партнерів. Минулої суботи під час генеральної репетиції Тоня пошкодила куприк. Танцюристка виступила лише завдяки допомозі лікарів "швидкої", щоправда через знеболювальне майже не відчувала ніг. За лаштунками вона вже не стримувала сліз – не через низькі оцінки, а від болю.

Андрій Гусін дуже хоче залишитися у проекті. Заради цього він готовий наполегливо тренуватися і змиритися із непритаманним йому образом – яскравому одягу та нафарбованому обличчю. Навіть ідеї їхніх з Антоніною номерів належать футболісту. Однак самовіддача зіграла зі спортсменом злий жарт – на черговій репетиції він вивихнув палець.

Андрій Гусін та Антоніна Кравець виступають з травмами
Суперники Гусіна та Кравець по дуелі - Жураковська та Майбенко – теж часу не гають. Акторка живе у напруженому графіку, поєднуючи репетиції в театрі зі щоденними чотиригодинними тренуваннями у танцзалі. Олесі упевнена – якщо цієї суботи вони програють, Едик ткаченко, заради якого пара танцює, не має залишитися без підтримки і уваги. Олеся зізналася. Що вже зв’язалася з одним із центрів протезування.

"Я не прагну змагатися з професіональними танцюристами, - каже акторка. – Моя мета у проекті – говорити про "інакших" людей. Не таких, як більшість. Те, що я фігурою та вагою відрізняюся від інших учасників, лише допомагає мені гостріше відчути, як живуть "інакші" люди".

Нагадуємо, що пара Андрій Гусін та Антоніна Кравець танцюють заради братів-фігуристів Гандій, які подають великі надії у спорті, але не мають коштів на те, щоби професійно тренуватися. Олеся Жураковська та Олександр Майбенко танцюють заради 13-річного Едика Ткаченка, незважаючи на проблеми зі слухом, хлопчик став майстром бального та сучасного танцю.

Вирішальне слово – за глядачем.

Слідкуйте за прямим ефіром "Танцюю для тебе" на каналі "1+1" у суботу о 20:00. Повтор програми у неділю.

Читайте також:

Ані Лорак заспіває, а Лісогор станцює у шоу "Танцюю для тебе"

Юрій Горбунов отримав "Телезірку"

На "1+1" триває конкурс дитячого малюнка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: