Андрій Сухарєв та Іван Ганзера змусили плакати усіх зіркових тренерів

Андрій Сухарєв та Іван Ганзера змусили плакати усіх зіркових тренерів

Найнеочікуваніший дует Діани Арбєніної, не тільки для самих учасників, а й усіх зіркових тренерів.

Епізод був сповнений емоціями. Лише тренер вирішує, хто продовжить участь у шоу, а хто залишає проект.

Руслана Лижичко, Стас П'єхаДіана Арбєніна та Олександр Пономарьов з допомогою своїх дрім-тім приймали нелегкі рішення, керуючи долями вокалістів своїх команд на шоу "Голос країни".

Першими на музичний ринг ступили Ольга Шаніс та Дарина Сінічкіна з команди Стаса П′єхи. Він обрав для них композицію Beyonce – Honesty, і це виявилася улюблена пісня учасниць новоствореного дуету. З самого початку Стас думав, що Дарина володіє сильнішим голосом, але на репетиціях був здивований наскільки потужно і гарно цю пісню виконує Ольга Шаніс. Навіть Костянтин Меладзе відмітив, що Дарина Сінічкіна поступається своїй суперниці. Дрім-тім Стаса, Ілля Зудін та Зіраддін Рзаєв, порадили Дарині співати більш агресивно. Стас П′єха знімав відео співу учасниць на мобільний під час репетицій і поділився, що від перегляду в нього пробігають "мурашки по шкірі". Після виступу учасниць на рингу всі тренери відмітили їхнє надзвичайно гарне виконання і перевагу Ольги. Стас П′єха вирішив, що участь у шоу має продовжити Ольга Шаніс.

Зірковий тренер Олександр Пономарьов для вокального двобою обрав досвідченого співака Сергія (Джозепе) Юрченка та молодого вокаліста Дмитра Теймуразова. Всі учасники команди зазначили, що Сергій сильний суперник, але і йому не завадила допомога учасників дрім-тіма. Ніколо Петраш також відмітив професіоналізм Сергія. На репетиціях він почувався досить впевнено та навіть давав поради супернику. Перед виходом на ринг Дмитро дуже хвилювався, він навіть почав погано себе почувати. Це не добре позначилося на виконанні, але всі тренери одноголосно його підтримали. Олександр Пономарьов віддав свій голос на користь Дмитра Теймуразова, він продовжить участь у шоу.

Однаково сильних за вокальними даними учасниць вирішила поставити у дует Діана Арбєніна. Ліка Бугайова та Ольга Нека мали по новому заспівати пісню Олени Свиридової – "Будет так всегда". Основний акцент Діана зробила на емоційній подачі цієї композиції і вимагала від вокалістів чуттєвого виконання. У дівчат через експресивність не пройшла вдало жодна репетиція але перед виходом на ринг вони почувалися спокійно. А Ользі дрім-тім навіть порекомендував помовчати деякий час, щоб накопичити енергію перед вокальним двобоєм. Під час виступу Діана Арбєніна постійно знаходилася поруч з рингом і співала разом з учасницями. Та коли зіркові тренери висловлювали думки з приводу вокального двобою одностайності не було. Діана Арбєніна надала перевагу Ліці Бугайовій, вона отримала шанс змагатися за звання "Голосу країни" у наступному етапі.

Ще одна пара з команди Стаса П′єхи – Роман Стоколос та Ірина Рошкулецьвиконували пісню "Лунная мелодия". Після настанов та репетицій вони ступили на музичний ринг і зазвучали там як справжній дует. Стас П′єха відмітив, що у своєму виборі керується лише професійним чуттям. На його думку Роман Стоколос почувався на рингу впевненіше за суперницю, тому саме він продовжує участь у шоу. Діані Арбєніній здалося, що Ірина закохана у Стаса, через те, як вона дивилася на нього під час виступу. Ні Стас, ні Ірина здогадки Діани не спростовували.

Прийшла черга представити своїх підопічних Руслані Лижичко. Дует Уляна Рудакова та Василь Логай з її команди, виконували пісню Валерія Меладзе та Ані Лорак – "Верни мою любовь". На репетиціях суперники не проявляли по особливому свої вокальні здібності. Але на рингу виклались на всі 100 відсотків, що й відмітили зіркові тренери. Руслана віддала свій голос на користь Василя Логая, він і продовжує участь у шоу.

З команди Олександра Пономарьова на ринг вийшли одразу 3 вокалістки. Сестри-близнята Анна та Марія Опанасюк зустрілися у вокальному двобої з Дариною Мінєєвою. Більшість учасників команди відмітили сестер Опанасюк як сильних суперниць, не тільки через вокальні дані, а й тому, що вони вже є дуетом і досить комфортно почуваються на сцені. Проте після виступу учасниць Олександр Пономарьов вирішив, що участь у шоу повинна продовжити Дарина Мінєєва.

Наступною парою з команди Руслани Лижичко стали Вікторія Рихлюк таЄвгенія Червоножко. Євгенія - дівчина Романа Стоколоса, учасника команди Стаса П′єхи. Зіраддін Рзаєв, провидець з дрім-тіму Стаса, передрік Роману розлучення з Євгенією після проекту.

Вікторія та Євгенія виконали запальну пісню Katty Perry – Firework. Руслана відмітила, що не може визначитися, спів котрої з учасниць їй подобається більше. Зіркові тренери не виказали одностайності з приводу вокального двобою учасниць. Тож Руслана віддала перевагу Євгенії Червоножко, яка переходить до наступного етапу.

Найнеочікуваніший дует Діани Арбєніної, не тільки для самих учасників, а й усіх зіркових тренерів, Андрій Сухарєв та Іван Ганзера викликав сльози на очах у всієї аудиторії.

На репетиціях Діана зі своїм дрім-тім відмітили, що хлопці надзвичайно гарно співають, але зовсім не змагаються. Вони виконували пісню Валерія Меладзе – "Не тревожь мне душу скрипка". На першій репетиції Івану не вдалося виконати пісню через хвилювання. Андрій Сухарєв співав чудово, хоча й відмічав, що ця композиція не дуже зручна для його вокалу. Всі зіркові тренери були вражені блискучим виконанням пісні дуетом та навіть заявили про бажання залишити два голоси в проекті. На ринг запросили Костянтина Меладзе, який пояснив, що за правилами один з виконавців має залишити проект. Діана Арбєніна не могла стримати сліз, їй довелося зробити вибір. В цей момент сльози були на очах у всіх зіркових тренерів і ведучого. Діана надала право продовжувати участь у проекті Івану Ганзері.

За результатами епізоду "Один на один" у командах зіркових тренерів залишилося по 12 учасників, шоу залишили 8 вокалістів. Хто отримає шанс змагатися за звання "Голосу країни" у наступному етапі дивіться у неділю о 20:00 на телеканалі "1+1".
Нагадаємо, головний приз проекту "Голос країни" - унікальний шанс для вокаліста вийти на світовий рівень та розпочати професійну музичну кар’єру - контракт на запис та випуск альбому в найбільшій рекординговій компанії світу  Universal Music Group.

Читайте також:

У боях "Голосу країни" до коучів приєднаються зіркові продюсери

56 претендентів обрано на звання "Голосу країни"

Костянтин Меладзе: я поверну до "Голосу країни" Тоню Матвієнко та Ольгу Неку!

Повʼязані теми:

Наступна публікація