Анджеліна Джолі відвідала табір біженців в Кенії

Американська актриса Анджеліна Джолі провела день в таборі біженців Dadaab в Кенії. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Анджеліна Джолі, яка є послом доброї волі ООН, провела день в таборі біженців Dadaab на кенійському кордоні, щоб оцінити умови життя, в яких знаходяться 285 000 голодуючих біженців з Сомалі. Табір, розрахований лише на 90 000 людей, був створений для тих, хто втік від складного життя в своїй власній країні до Кенії.

Джолі хоче звернути увагу світовій громадськості на те, в яких важких умовах доводиться жити цим людям. Джолі говорить: “Якщо для них це краще рішення, то, що ж тоді повинно було бути в Сомалі. Тут немає навіть місця для сміттєзвалища, і людям доводиться жити серед бруду”.

“Але, що дивно – оскільки все більше сімей Сомалі приїжджають жити в табір, люди діляться один з одним тим мізером, що у них є, навіть якщо це означає, що у них залишається лише одна восьма від того об'єму води, який їм необхідний, і їх діти страждають від обезводнення. Сім'ї Сомалі, з якими я сьогодні зустрілася, сповнені теплоти і прихильності. Я б хотіла, щоб з ними могли зустрітися більше людей, бо тоді вони ще сильніше захочуть їм допомогти”, - сказала актриса.

Читайте також:

Анжеліна Джолі відвідала Ірак

Джолі і Пітт віддали мільйон доларів пакистанцям

Бронзову Анджеліну Джолі роздягнули

Джолі прийшла на прем'єру "Безславних виродків" у шкіряній сукні

 

 

ВідеоДжолі відвідала табір біженців в Кенії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: