Анна Сєдокова: ми з Віктором залишимося у пам’яті глядачів надовго

Черговий ефір проекту "Зірка+Зірка" запам'ятається глядачам не тільки незвичними образами учасників концерту, але й непередбачуваними замінами у складі зіркових дуетів.

У черговому ефірі шоу "Зірка+Зірка" учасники шоу дивували глядачів несподіваними перевтіленнями. Пара Віктор Логінов – Анна Сєдакова перетворилися у Бетмена та жінку-кішку. До речі, саме російський актор став цього вечора лідером по кількості бажаючих з ним сфотографуватися і, на жаль, аутсайдером за результатами голосування журі та глядачів у залі. Пара у складі Логінов-Сєдокова покинула проект "Зірка+Зірка".

"Коли я брала участь у шоу "Дві зірки" на "Першому каналі", дуже впливова людина у музичному світі сказала мені: "Повір, в шоу подібного роду абсолютно неважливо, коли ти йдеш. Важливо як ти йдеш і що ти робиш під час шоу", – прокоментувала свій виліт Анна Сєдокова. – Як правило, бувають пари-переможці, яких просто не пам'ятають. І пари-учасники, що залишаються в пам'яті назавжди, яскраві учасники. Може, я трошки самовпевнена, але ми з моїм партнером обов'язково залишимося у пам'яті глядачів – завдяки своїй щирості, подачі. Шкода, що нам доводиться йти зараз. Але з цього приводу ніхто не переймається, сумувати й плакати ми не будемо".

Обіцяного співачка дотрималася – окрім посмішки на її обличчі навряд чи можна було помітити ще якусь емоцію. Крім того, у глядацькій залі Анну підтримувала її п'ятирічна донечка Аліна, яка першою заспокоїла маму і заборонила їй хвилюватися з будь-якого приводу.

Тим часом вражали своїми перевтіленнями інші учасники шоу. Цей ефір був присвячений закордонним хітам. Зі сцени звучали популярні пісні Ероса Рамазотті, Адріано Челентано, Альбано і Ромині Пауер, групи "Бітлз" та інші. І якщо одні пари приємно радували глядачів, то знайшлися й такі, хто просто шокував.

Наприклад, Анна Семенович та Віктор Бронюк фактично постаріли на кільканадцять років, Саті Казанова у витонченій білосніжній сукні ніяк не могла присісти, адже остання просто не згиналася, а Гарік Кричевський у поварському ковпаку навчав глядачів італійської кухні.

Черговий ефір проекту "Зірка+Зірка" запам'ятається глядачам не тільки незвичними образами учасників концерту, але й непередбачуваними замінами у складі зіркових дуетів. Так, замість Ірини Білик на сцену вийшла Наталя Могилевська, яка на один виступ перетворилася з ведучої шоу на його учасницю і допомогла Сергію Звєрєву отримати досить непогані оцінки від журі.

Ініціатором подібної ефірної несподіванки стала сама Білик. "В мене ангіна вже кілька днів, і мені досить важко розмовляти, – зізналася співачка до початку зйомок. – Сергій дуже хоче вийти на сцену, адже в нас готовий номер, пісня, образи. І ми маємо ідею, хто б міг вийти на сцену замість мене, але не впевнені, що ця людина погодиться".

Незважаючи на усі сумніви, колегам по сцені Наталя Могилевська не відмовила і заспівала у дуеті зі Звєрєвим один із запальних хітів 80-х "One way ticket".

Ті пари, що залишилися після голосування, з азартом та новими силами вступають у подальшу боротьбу за звання найталановитішого зіркового дуету. Тема наступного ефіру шоу "Зірка+Зірка" - пісні народів світу. Не пропустіть!

Фото та відео зіркових пар дивіться на офіційному сайті шоу "Зірка+Зірка" zirka.1plus1.ua

Читайте також:

Шоу "Зірка+Зірка" буде виходити на годину раніше

Дискотека 80-х стала фінальним акордом для пари Олега Скрипки та Олени Шоптенко

Олег Скрипка: шоу "Зірка+Зірка" створене, аби збити з артиста корону

Даша Астаф’єва: я постійно плачу, бо я жива людина

Повʼязані теми:

Наступна публікація