Авторський текст "Billie Jean" Джексона виставлено на аукціон

На онлайн-аукціоні можна купити речі Майкла Джексона, Мадонни, Боно, The Beatles, Елвіса Преслі, Еріка Клептона та інших знаменитостей.

текст "Billie Jean"
Авторський текст "Billie Jean" Майкла Джексона виставлено на аукціон
Сайт Gotta Have Rock and Roll запустив онлайн-аукціон з продажу речей, пов'язаних з життям і творчістю Майкла Джексона, Мадонни, The Beatles, Елвіса Преслі, Боба Ділана, Джимі Хендрікса, Девіда Боуі, Рея Чарльза, U2 і інших популярних музикантів.

Серед 500 лотів безліч концертних костюмів Джексона (початкова вартість від однієї до 15 тисяч доларів), а також рукописні тексти його пісень "Billie Jean", "We Are The World" (по 30 тисяч доларів кожен) і невиданої "An Innocent Man" (три тисячі доларів).

Крім того, у каталозі представлені фотографії голої Мадонни (5000-7500 доларів), тексти пісень і платівки The Beatles з автографами (від 100 доларів), плівки з демозапису Джимі Хендрікса (від восьми тисяч доларів), нагорода "Артист століття" для Джеймса Брауна (1500 доларів), платиновий і золотий диски Еріка Клептона і Aerosmith (350 і 600 доларів відповідно), малюнок Боно з автографом (15 тисяч доларів), підписані знаменитостями гітари (від 400 до 5 тисяч доларів), вбрання Брітні Спірс (від 1500 до 9500 доларів) та інше.

Торги триватимуть до 10 березня. 

Читайте також:

Лікарю Джексона заборонили виписувати пацієнтам заспокійливі

Лікарю Джексона висунули звинувачення в убивстві

Концерт пам'яті Майкла Джексона відмінено

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: