Боллівуд зупинився: продюсери не можуть поділити прибутки із прокатниками

Боллівудські продюсери з 4 квітня оголошують страйк.

Причиною страйку Боллівудських продюсерів, який розпочнеться 4 квітня, стали розбіжності з власниками мереж кінотеатрів з приводу розділу прибутку від прокату картин.

Продюсери наполягають на вживанні схеми, яка діє в багатьох країнах, а саме, розділенні касових зборів навпіл. Але власники кінотеатрів не мають наміру відмовлятися від своєї долі, яка зараз може перевищувати 60 відсотків від касових зборів. Вони готові обговорювати пропозицію продюсерів лише в тому випадку, якщо кінопроекти покажуть хороші фінансові показники.

У зв'язку із страйком прем'єри деяких індійських картин вже перенесені на пізніший термін. Нагадаємо, що восени 2008 років в Індії відбувся страйк працівників кіноіндустрії Західної Індії. Страйк був оголошений на знак протесту проти відмови продюсерів затвердити новий контракт.

Працівники кіноіндустрії скаржилися на те, що середня зарплата членів профспілки складає 12 доларів в день, до того ж до зйомок часто залучали освітлювачів, які не є в профспілках, операторів і акторів. Страйк продовжувався всього кілька днів. Профспілкам і продюсерам вдалося домовитися про поліпшення умов праці і підвищення його оплати.

Читайте також:

Працівники Боллівуду знову страйкують

Працівники Боллівуду вимагають підвищити зарплати

Аліна Гросу зняла кліп в Боллівуді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: