Боно став журналістом

Сьогодні газета The New York Times опублікувала першу авторську колонку Боно, лідера ірландського гурту U2.

Своє перше есе в цьому виданні Боно присвятив американському співаку Френку Сінатрі.

Боно розповів, що, на його думку, найвідоміша пісня Сінатри My Way містить двоякий сенс. І щоб зрозуміти його, варто прослухати дві її версії.

Сінатра записав My Way в 1969 році. Тоді, вважає Боно, у пісні йшлося про неймовірну втому Сінатри від шоу-бізнесу і прослизала зверхня інтонація відносно публіки, тому композиція звучала, як прощання зі сценою.

У 1978 році Сінатра переспівав цю пісню - вона стала звучати без позерства і, як відзначає Боно, стала свого роду вибаченням артиста. "Пісня про поразку, що розриває серце", - пише Боно.

На думку Боно, талант Френка Сінатри якраз і полягав в тому, що він міг поєднати в одній пісні дві протилежні ідеї. Також він згадує, як в 1993 році вони разом з Сінатрою записали пісню I’ve Got You Under My Skin.  

Про те, що Боно співпрацюватиме з The New York Times, стало відомо в жовтні минулого року. Ендрю Розенталь, редактор видання, тоді розповів, що Боно напише 6-10 матеріалів на різноманітні теми - від бідності в Африці до творчості Френка Сінатри.

Музикант давно співпрацює з багатьма світовими виданнями, причому безкоштовно. Також Боно неодноразово виступав в якості організатора численних доброчинних акцій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: