Британська галерея продає картину оголеної дружини Блера

Лондонська галерея Mayfair виставила картину, на якій зображено голе тіло 22-річної Чері Блер, дружини екс-прем'єра Великобританії Тоні Блера - зображення оцінили у 600 тисяч фунтів стерлінгів.

Картина "Крокуюча гола, синя сукня" була написана художником Юеном Аглоу у 1972 році, коли майбутня дружина Блера Чері закінчила Лондонську школу економіки.

Примітно, що на картині зображено тіло пані Блер, а голова написана з іншої моделі. За даними експертів, художнику не вдалося написати голову майбутньої пані Блер через її зайнятість, несумісною з "неквапливою" манерою роботи Аглоу.

На зворотному боці етюда до картини написано ім'я Чері Бут (дівоче прізвище пані Блер) і номер її домашнього телефону. За бажанням автора, картина не могла бути представлена у виставкових залах доти, доки тоні Блер не залише посаду британського прем'єра. Зазначимо, що Блер перестав бути прем'єром у червні 2007 року.

Раніше етюд до картини було виставлено в галереї Browse & Darby і продано за 4 тисячі фунтів стерлінгів. Ім'я людини, яка вже встигла придбати етюд до картини "Крокуюча гола, синя сукня" не повідомляється. За неофіційною інформацією, замальвку до картини могла придбати і чета Блерів.

"Політика галереї передбачає нерозголошування імен покупців. Багато хто з них не хоче, щоб їхні імена розголошувалися", - сказав власник галереї Чарльз Бредсток (Charles Bradstock), додавши, що Чері Блер вперше побачила картину Аглоу тільки цього тижня.

"Реакція на обидві роботи (картину і етюд) була дуже хорошою", - говорить Бредсток.

Юен Аглоу, який помер у 2000 році у віці 69 років, відомий як "неквапливий" і методичний художник, який знімав зі своїх моделей десятки мірок. Примітно, що старшу дитину Блерів звуть Юеном на честь художника.

Варто зауважити, що Чері Блер не перша дружина знаменитого політика, чию "оголенку" публічно продають. Так, фотографія голої дружини президента Франції, колишньої манекенниці Карли Бруні-Саркозі була продана у 2008 році на аукціоні Christie's в Нью-Йорку.

Читайте також:

Блер стане коміком

Оголений Блер у центрі Лондона

Карла Бруні судиться за сумки із своїм зображенням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: