Бронзовий призер "Танцюю для тебе" отримає 2-кімнатну квартиру

Уже наступного тижня фіналіст проекту "Танцюю для тебе" - 11-річний Лев Бондарєв - отримає двокімнатну квартиру у Феодосії. Крім того, зараз Лев визначається з форматом роботи у дитячій газеті, куди його запросили після проекту.

Протягом трьох тижнів, що минули з фіналу шоу "Танцюю для тебе" на телеканалі "1+1", мрії декількох маленьких учасників проекту вже здійснилися. Переможець шоу, акробат Давид Антонян, побував на виступі знаменитого цирку Дю Солей. Музикант Роман Геро отримав срібну флейту, про яку довго мріяв. Скрипалька Рита Кірсанова готується до двох концертів, що відбудуться в кінці грудня. Співачка Віка Литвинчук переїхала до Києва і готується до дитячого Євробачення. Завдяки участі у проекті, мультиплікаційна студія Вані Шабанова відновила свою роботу. Настала черга 11-річного унікуму з Феодосії Лева Бондарєва здійснити свою мрію.

Вундеркінд Лев Бондарєв за 9 тижнів проекту "Танцюю для тебе" став буквально найпопулярнішим хлопчиком в Україні – пара Руслана Гончарова і Тетяни Токар, яка танцювала за його мрію, п'ять разів була на дуелі і боролася за право залишитися у проекті. Тому кожен ефір країна дізнавалася щось нове про цього незвичайного хлопчика. До 6 років Лев написав свій перший задачник з математики. У 8 років - другий. У 10 років у нього вже чотири книги, які допоміг видати фонд Є.І. Реріх. Хлопчик мріє, щоби в Україні було дитяче видавництво, яке друкувало б виключно дитячі твори і платило дітям на рівні з дорослими.

Пара Бондарєва стала бронзовим призером проекту, але саме Левові дісталися найнесподіваніші і вражаючі призи. Благодійний фонд Віктора Пилипишина "Діти - передусім" вручив сім'ї Лева ключі від квартири у Феодосії, а також запросив зайняти посаду заступника головного редактора дитячої газети "Мишутка". Від каналу "1+1" хлопчик отримав чек на 50 000 грн.

"Лев надзвичайно радий, що потрапив у проект "Танцюю для тебе", - каже мама Вікторія Вікторівна, – він дуже подружився з Русланом і Танею. Вони навіть приїжджали до нас у гості. Я знаю, що мій син – здібний хлопчик, але ми не очікували, що після проекту ми опинимося у центрі такої пильної уваги. Я завжди вважала, що не можна вимагати від життя багато – є люди, які живуть і в гірших умовах... Ми не очікували, що нам подарують квартиру. У це важко було повірити навіть тоді, коли про це оголосили на всю країну. Зараз нам надають усіляку допомогу в оформленні документів і ми щотижня зідзвонюємося з помічниками Пилипишина".

Як повідомляють у фонді Віктора Пилипишина, наступного тижня будуть остаточно оформлені і підписані документи на отримання сім'єю Бондарєвих двокімнатної квартири. Крім того, дитяча газета "Мишутка" запропонувала хлопчику визначитися – чим би він хотів займатися у видавництві. Першим спільним проектом, який запропонував Лев і підтримала редакція газети, стала ідея написати ряд публікацій про всіх дітей-учасників третього сезону "Танцюю для тебе". У найближчому номері, який вийде в кінці грудня, читайте про призи, вручені всім дітям і про переможця проекту Давида Антоняна.

Читайте також:

Підопічний Фагота у "Танцюю для тебе" отримав те, про що мріяв

Проект "Танцюю для тебе" здійснив заповітну мрію свого переможця

Герої шоу "Танцюю для тебе-3" отримали призів на мільйон гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: