Черновецькому запропонують головну роль в українських "Зоряних війнах"

Леоніду Черновецькому хочуть запропонувати головну роль в українській екранізації популярного фільму "Зоряні війни". Гонорар Черновецькому за гру у кінострічці не обіцяють.

Генеральний директор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф у своєму інтерв'ю сказав, що незабаром має намір запропонувати меру Києва Леоніду Черновецькому головну роль в українській екранізації популярного фільму "Зоряні війни".

"Я б хотів, щоб Леонід Михайлович зіграв роль головного героя Люка Скайвокера, щоб він рятував галактику від зла. Спеціально шукаю під цей фільм спонсорів, так що як тільки, так відразу ж звернуся до Черновецького з пропозицією", - сказав Бенкендорф.

Бенкендорф також зазначив, що гонорар Черновецькому за гру у кінострічці він не обіцяє, при цьому додавши, що "переконав би мера зіграти просто так, для підвищення рейтингу".

"Леонід Михайлович дивовижна людина, яка знаходить будь-якого глядача. Його дивляться всі - і той, хто любить, і той, хто ні. Так що його можна брати на будь-який проект, і це буде бомба! З величезним рейтингом", - сказав Бенкендорф.

Нагадаємо, в червні минулого року Черновецького запросили зніматися в документальному фільмі про життя знаменитого фізика Льва Ландау. Столичний мер повинен був зіграти одного з соратників фізика або навіть його вчителя. Але задіяти Черновецького у фільмі не вдалося.

"Нам тоді так і не надійшло конкретної і виразної пропозиції про роль у стрічці. Ось Леонід Михайлович і не знявся", - пояснила нам радник Черновецького Марта Гримська.

Читайте також:

Черновецького і Довгого знімуть восени

Черновецький відправився на лікування

Черновецький залишиться на посаді до 2012 року

Повʼязані теми:

Наступна публікація