Члени Кіноакадемії приступили до відбору претендентів на "Оскар"

Бюлетені для голосування були розіслані 5777 членам Кіноакадемії. Вони приступили до відбору претендентів на "Оскар".

Члени Американської академії кіномистецтва приступили до відбору претендентів на "Оскар". У понеділок, 28 грудня, бюлетені для голосування були розіслані 5777 членам Кіноакадемії.

На першому етапі голосування, який завершиться 23 січня 2010 року, члени Кіноакадемії перераховують найбільш гідних, на їх думку, претендентів на "Оскар". Заповнені бюлетені надсилаються до аудиторської компанії, яка, підрахувавши подані голоси, складає список номінатів на премії Кіноакадемії.

Список претендентів на "Оскар" буде оголошено 2 лютого 2010, після чого членам Кіноакадемії будуть знову розіслані бюлетені для голосування. На другому етапі кіноакадеміки віддають свій голос тільки за того чи іншого номінанта, що пройшов попередній відбір.

Заповнені в ході другого етапу голосування бюлетені також відправляються в аудиторську компанію, що в обстановці суворої секретності підраховує подані голоси. Імена переможців оголошуються лише під час урочистої церемонії вручення "Оскара", яка в 2010 році відбудеться 7 березня.

Читайте також:

Оголошено список короткометражних мультфільмів, що претендують на Оскар

Оприлюднено список мультфільмів-номінантів на "Оскар"

Стали відомі імена трьох володарів статуеток "Оскар-2010"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: