Цієї п’ятниці в шоу "Без мандата і без гламура" - Максим Луцький та Наталя Розинська

У  відомому шоу "Без мандата і без гламура" візьмуть участь – народний депутат Максим Луцький та телеведуча, світська діва Наталя Розинська.

Наталя Розинська - телеведуча на одному із загальнонаціональних каналів, фанатка світських заходів та просто модниця. Її знімками заповнені сторінки таблоїдів. Розинська - головний персонаж скандальних хронік.

Вона вирушила на Полтавщину, у гості до звичайної української дівчини, яка звернулася з проханням  повернути їй чоловіка.

Історія така: кілька років тому Оксана познайомилася з хлопцем із Тунісу. Він навчався у Полтавському медуніверситеті. Вони прожили разом у громадянському шлюбі близько двох років, народили донечку Маргариту. Вирішили засвідчити свій шлюб офіційно. Чоловік поїхав додому до Тунісу, за довідкою про те, що неодружений. А от повернутися так і не зміг. До України його не впустили прикордонники, пояснюючи, що Абдалла мав колись проблеми з українськими законами. Тому чоловіка депортували назад. Оксана звернулася до нас з проханням - допомогти повернути її чоловіка.

Наталі Розинській для виконання цього завдання довелося провести ціле розслідування. Вона знайшла чоловіка. Але фінал цієї історії назвати щасливим - важко.

А ще наша гламурна мадам спробувала себе у ролі мешканки села: доїла корову, годувала поросят, за дитиною доглядала.

Максим Луцький - народний депутат України від Партії Регіонів, проректор Київського авіаційного інституту. У парламенті веде освітянські питання. Рік тому його прізвище потрапило до скандальних хронік у зв’язку із замахом на його особу. Був розстріляний мерседес нардепа. Тоді подейкували, що Луцький сам організував замах на себе, щоб відвернути увагу від перевірки його бізнесової діяльності органами КРУ.Луцький вирушив до Криму, в Чорноморський район, село Громове.

На п’ять навколишніх сіл цього району немає жодного дитячого садку. За словами мешканців понад 150 дітей району потребують відкриття дошкільного закладу. Самі стіни є. Колись у селі функціонував садочок, але у дев’яностих, через зниження народжуваності, його закрили. Тепер ситуація змінилася, мешканці вже кілька років оббивають пороги чиновників з проханням відкрити заклад, але марно. Кажуть: на це треба великі гроші, а у місцевих бюджетах їх немає.

Луцький розгорнув там активну діяльність. На кілька днів відчув себе не політиком, а менеджером, та ще й у ролі "вусатого няня" попробувався. Частину грошей планує зібрати зі своїх багатеньких друзів, частину роботи розподілив між мешканцями, які зацікавлені у відкритті садочка.

Дивіться шоу "Без мандата і без гламуру", щоп'ятниці, о 20:10, на телеканалі "1+1".

Читайте також:

Ведучим шоу "Голос країни" буде Андрій Доманський

Канал "1+1" – лідер прайму протягом трьох місяців

Команду зіркових тренерів "Голосу країни" укомплектовано - четвертим став Стас П′єха

Повʼязані теми:

Наступна публікація