Дар'я Астаф’єва пішла з шоу "Зірка+Зірка" зі сльозами на очах

Дата публікації
Перегляди
4398
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дар'я Астаф’єва пішла з шоу "Зірка+Зірка" зі сльозами на очах

Учасники проекту прощалися із Астаф’євою та Верніком

Останній ефір дуже засмутив одну із учасниць шоу - Дар’ю Астаф’єву, адже їхня з Ігором Верніком пара вибула, програвши у дуелі парі Валерія Харчишина та Ольги Будиної.

Цього понеділка проект "Зірка+Зірка" покинула пара Даші Астаф'євої та Ігоря Вєрніка, яка програла в дуелі Валерію Харчишину та Ользі Будиній.Останні отримали низькі оцінки через те, що жіноча половина цього дуету ніяк не могла остаточно вивчити свій текст та продекламувати його зі сцени.

Для Дар'ї Астаф'євої участь у проекті дуже багато значила. Вона стверджує, що для неї це буде просто неоціненний досвід.

"Я навчилися грати на сцені, бути більш відкритою та щирою. Зрозуміла, як це - відчувати партнера, підтримувати, взаємодіяти без слів, лише на рівні емоцій та довіри. Я спробувала себе в різних амплуа, тому вдячна глядачам та журі за цю можливість протриматися в шоу так довго", - говорить Даша."Мені дуже подобається пісня Валерія, - коментує Ольга. – Але вивчити текст та правильно його заспівати виявилося для мене складно, адже я була в образі, тому мала думати про купу інших дрібниць, а про не слова".

Пара, що опинилася за крок від вильоту, має намір найкращим чином підготуватися до наступного ефіру. А ось Астаф'єва та Вєрнік будуть обирати пісню вже на гала-концерт, що неймовірно засмутило цих артистів.

Зі сцени Даша спускалася зі сльозами на очах, а вірний напарник Ігор заспокоював її як міг. "Ми продемонстрували не найвищий пілотаж, але були досить гідними суперниками іншим учасникам, - говорить Вєрнік. – Нам не вистачило часу на підготовку, але ми ще повернемося на цю сцену і покажемо, на що здатні!".

Оптимізм російського актора передався парам, які продовжують свою участь у зірковому шоу.

Дійсно, попереду ще велика кількість ефірів, а фантазії для підбору репертуару та вигадування шоу-номерів залишається все менше.

"Втомилися, безумовно, усі втомилися, - коментує ситуацію Василіса Фролова. – Ми обираємо пісні на кілька ефірів наперед. І нібито вчиш одну композицію, потім якось непомітно пролітає час, і ти вже маєш співати те, до чого думав взагалі не дійти. Звичайно, додають наснаги гарні коментарі публіки, високі оцінки журі, але все одно виснаження неймовірне. Як емоційне, так і фізичне".

З Василісою солідарні майже всі зіркові дуети, адже окрім участі в шоу, кожен із артистів має виконувати свої звичні обов'язки. "Концерти в мене є, аякже, - розповідає Ірина Білик. – Зйомки в інших телевізійних проектах, спілкування з пресою. Зірки в нас далеко не ледачі, а хочеться ж усе встигнути, ось і доводиться економити хіба що на відпочинку".

На цьому тижні артистам знову буде не до сну, адже наступний ефір підготував для них справді важку задачу – мюзикл. А які пісні хотіли б почути ви на черговому ефірі проекту "Зірка+Зірка"?

Читайте також:

Харчишин впав зі сцени, а Будіна мало не підпалила знімальний майданчик

Даша Астаф’єва: я постійно плачу, бо я жива людина

Наталя Могилевська: з учасниками проекту "Зірка+Зірка" почуваюся вихователькою

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4398
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація