Ден Браун планує таємно приїхати в Україну

Автор книг "Код да Вінчі" та "Ангели і демони" планує приїхати в Україну. Але він хоче зробити це тихо та непомітно, аби відчути дух країни.

Один з найуспішніших сучасних письменників, британець Ден Браун, автор таких книг як "Код да Вінчі" й "Ангели і демони", хоче таємно відвідати Україну.

"Я давно хотів побачити вашу країну і сподіваюся, що це відбудеться найближчим часом. Можливо, Ви мене навіть не помітите, тому що я хочу відчути дух країни і зробити це тихо-тихо, щоб ніхто не знав, що я там (в Україні)"- сказав письменник.

За словами Брауна, до ідеї відвідати Україну його підштовхнули батьки - не так давно вони повернулися з поїздки звідси в цілковитому захопленні від країни.

18 грудня, в день відкриття передріздвяної виставки-ярмарку Книжковий світ, яка відбудеться в Києві з 18 по 20 грудня, в столичному експоцентрі Спортивний відбудеться презентація українського видання книги "Втрачений символ".

Втрачений символ - вже третій роман Дена Брауна, що випускається КСД в серії Світові бестселери українською після Коду да Вінчі (літо 2006 року) і Ангелів і демонів (осінь 2007 року). Сумарний продаж цих книг Брауна українською мовою склав 140 000 примірників.

Гості презентації книги зможуть побачити ексклюзивне інтерв'ю та звернення Дена Брауна до українських читачів.

Читайте також:

Відеозапис Сьюзан Бойл став найпопулярнішим відео року

Сюжет останнього фільму, в якому знімався Турчинський, перепишуть

Пугачова заборонила Моїсеєву матюкатись у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: