Діана Арбеніна стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1+1

Діана Арбеніна стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1+1

Діана Арбєніна Фото з сайту Ночные Снайперы

Діана представлятиме музичний жанр рок, який є одним із найпопулярніших в Україні.

Володарка незалежної премії "Тріумф", співачка та композитор Діана Арбеніна буде зірковим тренером у проекті "Голос країни" на телеканалі "1+1".

Нагадаємо, за правилами шоу "Голос країни", після попереднього відбору голосів до команди приєднується 4 зіркових тренери – музиканти, які досягли найвищих результатів у певному музичному жанрі. Жанри обрано за рівнем їх популярності серед українців – це фолк-рок, рок, поп, та, так звана, поп-опера. Зіркові тренери проведуть наступний етап відбору учасників "Голосу країни" – сліпі прослуховування, де тренери сидітимуть спиною до сцени, щоб обирати саме вокал, а не зовнішність чи артистизм. Кожен тренер набирає свою команду та надалі допомагатиме її учасникам максимально реалізувати свої вокальні дані. 

Діана Арбеніна прокоментувала: "Я погодилася на участь у "Голосі країни" тому, що тут я буду займатися справою, яку люблю – музикою. Я готова ділитися із людьми тим що вмію робити. У своїй команді я хочу бачити розкутих людей. Потрібна душа, потрібна цікава особистість, харизма. Я розраховую на те, що учасники будуть талановиті. Щодо тренерської роботи, ми повинні розуміти головне – ми працюємо над створенням чогось нового. Я буду жорстким та справедливим тренером.

Як уже повідомлялося, незабаром на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра шоу "Голос країни". Це – масштабний та професійний український телепроект. "Голос країни" - не традиційне талант-шоу, тут не буде кумедних номерів і смішних учасників. У цьому проекті важливі тільки вокальні дані, тому попередній кастинг проходить і серед професійних вокалістів. Зіркові тренери – професіонали найвищого рівня у своєму музичному жанрі - ставляться до учасників шоу як до колег, вокалістів не будуть змушувати змінюватися. Команди працюватимуть разом для відточування вокальних даних кожного. Музичним продюсером проекту буде Костянтин Меладзе, найуспішніший музичний продюсер СНД.

Читайте також:

Руслана Лижичко стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1+1

Олександр Пономарьов став зірковим тренером шоу "Голос країни" на "1+1"

Костянтин Меладзе буде музичним продюсером проекту "Голос країни"

Повʼязані теми:

Наступна публікація