Джеймс Блант приїхав у Київ в російській шапці-вушанці

Відомий британський співак Джеймс Блант виступив у Києві. Співак виконав свої кращі композиції у палаці Спорту.

35-річний британський співак Джеймс Блант 2 березня дав концерт у палаці Спорту. Співак приїхав до України у шапці-вушанці з двоголовим орлом. Її він придбав у Москві, де також давав концерт. Джеймс сказав, що одягнув російську вушанку через те, що в Україні холодно, а шапка дуже тепла.

У Києві концерт виконавця розпочався із півгодинною затримкою. Справжні шанувальники виконавця розташувались у фанзоні та час від часу кликали співака на сцену. І ось нарешті, у залі погасло світло і Блант у костюмі з'явився на сцені. Глядачі вибухнули аплодисментами. Після першої пісні Джемс привітався із глядачами, сказавши "Прівет!" Публіка почала підспівувати співаку вже з другої композиції. А такі відомі хіти, як You're Beautiful та Goodbuy my Lover фани співали голосніше за Бланта.

"Мабуть, найяскравіші враження, які я привезу із Києва - це реакція глядачів на мій виступ, - зізнався Блант. - Взагалі, коли я бачу, що моя музика звучить в одній тональності з душами глядачів, це просто зриває дах. Найкращий подарунок фанів - це те, що вони приходять до мене на концерти".

Огромный праздничный торт во Львове
Глядачі тепло зустріли Джеймса
До речі, свою популярну композицію No Bravery Джеймс написав біля танку в Косово, де він був в складі миротворчої місії на Балканах. Джеймс був капітаном. Але вирішив присвятити себе музиці. Пісня You're Beautiful в 2005 році стала "Найпопулярнішою міжнародною піснею". Також ця пісня здобула титул композиції, яка найбільше набридла протягом всіх часів.

На київському концерті, аби стати ближчим до своїх шанувальників під час однієї із пісень Джеймс спустився в зал, пробіг по усій фан зоні, перестрибнув через огорожу та повернувся на сцену. Кілька разів вискакував на колонку, і в ці моменти публіка вибувала оплесками. Під час "сольника" Джеймс грав на гітарі, фортепіано та виконував кращі композиції з альбомів Back to Bedlam та All the Last Souls.

На біс виконавець не вийшов, хоча глядачі і кликали співака виконати ще кілька пісень. Але він пообіцяв ще повернутись до Києва.

До речі, нещодавно Джеймс Блант захотів познайомитись із сербською тенісисткою Анною Іванович. Знайомство з Анною - стало одним з пунктів у списку вимог виконавця Джеймса Бланта до організаторів концерту в Белграді, рідному місті дівчини. А от у Києві співак не зажадав знайомства з українськими зірками, спортсменками, моделями.

Фото Геворка Саакяна, ТСН.ua

Читайте також:

Блант замовив побачення із тенісисткою Іванович

Джеймс Блант виступить у Києві

Як Вольнова, Педан і Арфуш діджеями стали

ВідеоДжеймс Блант виступив у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: