Джолі отримала дозвіл на зйомки фільму в Боснії

Джолі отримала дозвіл на зйомки фільму в Боснії

Анджеліна Джолі / Фото: AFP

Анджеліна Джолі отримала право знімати на території Боснії і Герцеговини свій перший режисерський фільм і готується до зйомок.

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі отримала право знімати на території Боснії і Герцеговини свій перший режисерський фільм. Міністерство культури балканської країни дало дозвіл після того, як йому надали сценарій картини і список локацій.

"Тепер я можу почати підготовку до зйомок, яку зупинив минулого тижня. Це велика подія для Боснії – те, що в Сараєво приїде мега, мега-зірка", - зазначив продюсер Саркіч.

Нагадаємо, минулої середи міністр культури Боснії і Герцеговини Гаврило Граховац відмовив Джолі у праві знімати фільм через неправдоподібність сюжету, заснованого на історії кохання боснійки та серба і про те, як вплинула на їхні стосунки війна.

За даними сербських ЗМІ, мова йде про любов між насильником і його жертвою. Однак у компанії GK Films, яка відповідає за виробництво картини, заявили, що непорозуміння було викликане лише відсутністю остаточної версії сценарію. Як тільки така версія з'явилася, її відіслали боснійській владі, і рішення було прийнято на користь Джолі.

Сербські ЗМІ, між тим, писали, що сюжет картини викликав протест з боку боснійської асоціації Жінки – жертви війни. "Ця історія – брехня. Із тисячі історій жінок, згвалтованих під час війни, не було жодної, яка розповідала б про кохання жертви та її мучителя. Ми не дозволимо принижувати наш біль", - цитувала радіостанція BHR1 главу асоціації Бакір Хасеціц.

Джолі, в свою чергу, зазначила, що її новий фільм описує делікатну природу відносин між головними героями, але як саме вони розвивалися, глядачі дізнаються лише тоді, коли фільм вийде. "Я сподіваюся, що ніхто не стане судити картину, не побачивши її", - сказала актриса.

Читайте також:

Анджеліні Джолі не дозволили знімати фільм у Боснії

Джолі і Пітт зіграють весілля для дітей

Джолі та Пітт відвідали біженців

Повʼязані теми:

Наступна публікація