Екватор у вокальних боях: зіркові тренери обрали половину фіналістів

Екватор у вокальних боях: зіркові тренери обрали половину фіналістів

У другому вокальному двобої "Голосу країни" Стас П'єха почув тембр своєї бабусі, Діана Арбєніна відмовилася аплодувати та зізналася у коханні, Пономарьов брав тайм-аут а Руслана робила відкриття.

У другому епізоді найемоційнішого етапу шоу "Голос країни" - вокальних боїв "один на один" ще 8 вокалістів залишили проект: Ольга Орловська та Женя Василенко із команди Діани Арбєніної, Анна Ваха та Ростислав Кушина із команди Стаса П'єхи, Олександр Чехуцький та Анастасія Шахназарян із команди Руслани Лижичко, Ксенія Шадурська та Олена Діаманді із команди Олександра Пономарьова. Таким чином, за результатами двох вокальних боїв, у "Голосі країни" залишилося 40 вокалістів.

Другий двобій був не менш напруженим, ніж попередній. Тренери – Руслана та Олександр – брали тайм-аут та радилися із Костянтином Меладзе про те, який вибір зробити. Діана кричала на Руслану та відмовлялася аплодувати. Меладзе змінював конкурсантам пісню, оскільки вони не справлялися із заданою. А Стас П'єха почув у пісні однієї із вокалісток тембр своєї знаменитої бабусі Едіти.

Нагадаємо, за правилами шоу "Голос країни" на другому етапі кожен зірковий тренер має розділити вокалістів своєї команди на пари. Пари дуетом виконують пісню, тренер вирішує, хто із двох залишить проект. Після двобоїв розпочнуться живі ефіри, де обирати вокалістів будуть глядачі. До цього етапу дійде лише 24 таланти.

Ольга Орловська і Таша Круз

Першим на музичному ринзі був дует з команди Діани Арбєніної. Для виконання Алли Пугачової "Не отрекаются любя" тренер обрала досить емоційних вокалісток - Ольгу Орловську та Ташу Круз. На репетиціях Арбєніна вчила вокалісток голосно кричати, щоб вони змогли максимально "вікритися".

Дрім-тім зіркового тренера порадив Ользі не намагатися переспівувати Пугачьову, а виконувати цю пісню для тієї людини, яка її надихає. А Таша зізналася, що дуже боїться поразки. Дівчата виступили блискуче – усі тренери аплодували їм стоячи. Стас та Олександр зізналися, що шкодують, що ці голоси не у їхніх командах. Діана Арбєніна сказала, що Ольга виклалася на всі 200%, але цей проект – не її доля, їй варто більше часу приділяти своїм авторським пісням. У шоу залишилася Таша Круз.

Стас Конкін та Анна Ваха

Стас П'єха поєднав у дует найяскравіших членів своєї команди: Стаса Конкіна та Анну Ваху. Конкін зізнався Андрію Доманському, що ніколи не співав нічого крім reggey.

Дует виконував пісню Леоніда Агутіна "Парень чернокожий". На репетиціях більш вдало проявив себе Конкін, це відмітили тренер та його дрім-тім. Вокалісти виступили блискуче та навіть змусили пританцьовувати ведучого. П'єха залишив у шоу свого тезку Стаса Конкіна.

Артем Верещака та Олександр Чехутський

Наступних учасників Руслана Лижичко без вагань поставила у дует через схожість голосів та музичних смаків. Артем Верещака і Олександр Чехутський – професійні рокери, тому Руслана обрала для них пісню "Final Countdown" групи Europe.

Виступ був сповнений драйву, зал та зіркові тренери аплодували вокалістам стоячи. Олександр Пономарьов та Даіна Арбєніна підтримали Олександра Чехутського. Але Руслана та її дрім-тім не мали одностайного рішення, тому взяли перший тайм-аут щоби порадитися з Меладзе. Навіть тут думки розділилися. Зрештою Руслана обрала Артема Верещаку.

Аліна Башкіна та Ксенія Шадурська

Для цих дівчат Олександр Пономарьов обрав пісню Софії Ротару "Лиш раз цвіте любов".

Аліна зовсім не переживала, за її словами програти будь-кому із команди, яку набрав Пономарьов, їй буде не соромно.

Коли дівчата виступили, Стас П'єха зізнався Аліні, що її тембр нагадав йому голос бабусі Едіти. Пономарьов, хоч і зазначив, що голоси учасниць майже однакові, вирішив залишити Аліну Башкіну.

Євген Василенко та Шмагі Тагіашвілі

Свій наступний дует Діана Арбєніна назвала музичним експериментом, та обрала для хлопців пісню Елтона Джона "Sorry seems to be the hardest word".

Євген був абсолютно впевнений у своїй перемозі. За кулісами Шмагі підтримували семеро дівчат, ціла команда. Коли хлопці закінчили виступ, Стас щиро сказав, що виступ йому не сподобався.

Пономарьов докорив Діані вибором учасників дуету – мовляв, учасники рівносильні, не варто було ставити їх один проти одного. Арбєніна відповіла, що знає що робить. Сама вона зізналася, що закохана у обох вокалістів, але продовжити участь у шоу повинен Шмагі Тагіашвілі.

Севіль Меметова та Анастасія Шахназарян

Після виступу цього дуету Діана вперше на проекті підвищила голос на свою колегу Руслану Лижичко. Анастасія Шахназарян та Севіль Меметова – вокалісти з неймовірним талантом. Дівчата співали пісню свого тренера "Знаю я". Після їхнього виступу переможниця Євробачення зізналася, що вони заспівали краще за неї. Усі тренери висловлювалися на користь Анастасії – Арбєніна сказала що тепер Шахнахарян її фаворит, П'єха – що виступ Насті був безпрецедентним, Пономарьов – що раніше симпатизував Севіль, але змінив свою думку.

Руслана теж дуже хвалила Настю, а потім спитала у Севіль, чи та готова бути мужньою. Дівчина відповіла так, і Руслана Лижичко сказала "добре, адже тобі – продовжувати участь у проекті". Тут Діана закричала "Руся, ти не перепутала?!", та відмовилася аплодувати Севіль.

Вибір Руслани здивував тренерів, але сама Настя сприйняла поразку оптимістично. "Я їду додому! Це не мій конкурс, я - не конкурсна співачка", - розказала вона.

Катерина Грачова та Олена Діаманді

Наступному своєму дуету Олександр Пономарьов запропонував пісню Леоніда Агутіна "На сиреневой луне". Але вже на репетиціях стало очевидно, що пісня у дівчат не виходить. Команда попросила Меладзе замінити їм пісню, музичний продюсер пішов їм на зустріч та обрав композицію гурту Destiny's Child "Survivor".

На музичному рингу відбувся справжній вокальний двобій – обидві вокалістки виступили неперевершено. Олександр Пономарьов взяв тайм-аут – він не міг обрати між професійним та якісним вокалом Олени і неймовірною харизмою Каті. Із допомогою дрім-тім та Костянтина Меладзе, вибір було зроблено на користь Катерини.

Ростислав Кушина та Арсен Мірзоян

У фіналі другого батлу Стас П'єха зробив справжній подарунок глядачам – дует Ростислава Кушини, який має оперний голос, та Арсена Мірзояна, талановитого та харизматичного вокаліста. Хлопці блискуче заспівали пісню "Карі очі, чорні брови". Їхні відмінності у підході до виконання зробили дует оригінальним та таким, що запам'ятовується. Коментуючи виступ хлопців, усі зіркові тренери віддавали належне професіоналізму Ростислава, але Арсен усім сподобався більше.

Не вагаючись ні секунди, Стас сказав, що у голосі Арсена чути біль та чесність усієї країни, харизму доріг, міст та вулиць. "Ростислав – монстр, відмовити йому значить впасти у очах багатьох любителів класики, але наше шоу називається "Голос країни", і я віддаю перемогу харизмі Арсена".

Отже, ще один крок до прямих ефірів пройдено. Наступної неділі ще 8 вокалістів залишать "Голос країни". Нагадаємо, головний приз проекту - контракт на запис та випуск альбому в найбільшій рекординговій компанії світу Universal Music Group.

Більше про проект "Голос країни" можна дізнатися на офіційному сайті.

Читайте також:

Закінчився передостанній сліпий відбір шоу "Голос країни"

Голос країни: обрано уже 25 претендентів на перемогу

"Голос країни" стартував із часткою 26,7%

Наступна публікація