EMI відмовилася продавати студію на Еббі Роуд

Чутки про те, що легендарну студію Abbey Road хочуть продати, виявились неправдивими. В середині 2009 року компанія отримала пропозицію продати "Еббі Роуд" за 30 мільйонів фунтів.

Компанія EMI офіційно заявила про те, що не має наміру продавати знамениту студію на Еббі Роуд (Abbey Road).

Заява була зроблена у зв'язку зі стурбованістю британської громадськості, яка сприйняла інформацію про можливий продаж студії як загрозу культурній спадщині країни. Згідно словам представника EMI, в середині 2009 року компанія отримала пропозицію продати "Еббі Роуд" за 30 мільйонів фунтів (близько 34 мільйонів євро), однак відхилила її і не має наміру розлучатися зі студією надалі.

Чутки про продаж "Еббі Роуд" стали причиною для початку громадської кампанії на її захист. Проти продажу студії виступали як звичайні люди, спеціально до випадку створювали спільноти на Facebook, так і зірки, наприклад, Пол Маккартні. Сер Пол, коментуючи можливий продаж "Еббі Роуд", натякнув на те, що ряд його знайомих-музикантів готові вкласти свої гроші в студію, аби зберегти її для нащадків.

21 лютого про своє бажання придбати легендарний комплекс на Еббі Роуд відкрито заявив композитор Ендрю Ллойд Веббер - один з найбагатших представників музичної індустрії Великобританії.

На "Еббі Роуд" в різний час працював цілий ряд видатних британських музикантів - від The Beatles та Pink Floyd до Blur і Radiohead. "Ліверпульська четвірка" навіть присвятила студії свою платівку - "Abbey Road", на обкладинці якої музиканти переходять однойменну вулицю по пішохідній "зебрі".

Читайте також:

Легендарну студію Abbey Road виставили на продаж

З голлівудської Алеї слави зникла зірка Джона Леннона

EMI подала до суду на торговців піснями The Beatles

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: