Емма Шапплін показала ноги "Україні"

На третьому за ліком київському концерті сором’язлива Емма Шапплін співала, задерши спідницю.

Емма Шапплін
sumno.com
Емма Шапплін показала ноги "Україні"

22 грудня в палаці “Україна” відбувся двогодинний концерт Емми Шапплін у супроводі камерного оркестру і хору Київського муніципального театру опери і балету.

Концерт було поділено на два відділення. Перше Емма закінчила стовідсотковим хітом La Notta Etterna, але виконання його викликало дещо суперечливі почуття. Адже відчутно було, що як хор, так і скрипки звучали з фонограми. Втім, це не заважало хору й оркестру на сцені доволі вправно ворушити губами та смичками.

В антракті глядачі жваво обговорювали побачене й почуте. Одні були в захваті – ще під час виступу з глядацької зали доносились вигуки “Еммо, Україна любить тебе!”, інші ж виражали відверте незадоволення: “Студентки на академконцертах співають не гірше, якщо взагалі не краще, за неї!”. Може і не гірше, проте однозначно дешевше – ціни на квитки коливались від 250 до 2000 грн.

Друге відділення почалося з виступу хористів. Пізніше до них долучився оркестр, а ще трохи згодом – і сама Шапплін.

Загадкову парижанку багато хто вважає іконою стилю. Що не дивно, адже сценічні вбрання, розробкою яких вона займається сама, в неї зазвичай геть нетривіальні. Цього разу співачка обрала атласну фіолетову сукню з відкритими плечима і довжелезним шлейфом. Аби без проблем пересуватися сценою, їй доводилось доволі високо піднімати поділ своєї сукні, ненав’язливо демонструючи красиві ніжки.

В загальному Емма Шапплін заспівала 15 пісень зі свого репертуару, серед яких були такі мегахіти, як Spente La Stelle, Ursa Minor та La Notta Etterna.

ВідеоУкраїнці почули Емму Шаплін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: