Епізод "Міняю жінку-3" про канадський обмін отримав частку 26,3% (вся Україна 18-54)

Епізод "Міняю жінку-3" про канадський обмін отримав частку 26,3% (вся Україна 18-54)

Сабріна із Торонто

Вчорашній обмін мамами з Канади та Броварів визвав неабиякий інтерес у телеглядачів.

Гучна історія про те, як знімальну групу проекту "Міняю жінку-3" звільняла поліція і представники українського посольства, вже встигла шокувати українського глядача. Черговий обмін дружинами цього разу був справді незвичайний та небезпечний для команди проекту.

Нагадаємо, в лютому група проекту "Міняю жінку-3" знайшла сім'ю, готову взяти участь у проекті, в Торонто. Канадська учасниця - транссексуал Сабріна Абдуллаєва - прилетіла до Києва, а учасниця обміну з української сторони - броварчанка Олена Андрієць - вирушила в Торонто. Зйомки в Торонто проходили відмінно, а в Броварах почалися складнощі - Сабріна виявилася не готова до життя звичайної української жінки, готувати сніданки та вечері для дітей, прибирати в квартирі і виносити сміття. Через кілька днів, вночі Сабріна пішла зі знімального майданчика, звернулася в посольство Канади в Україні за допомогою і подзвонила чоловіку в Торонто. "Сабріна стверджувала, що тут принижують її честь, але насправді її налякали звичайні домашні обов'язки будь-якої української жінки", - говорить продюсер програми Оксана Кучерова.

Як відмітив шеф-редактор проекту Анатолій Єрема, героїня весь час наполягала на тому, що вона громадянка Канади, і тому вимагала особливого ставлення до себе. Сабріна подзвонила своєму чоловікові Забі в Торонто, і змусила його припинити зйомку там, а також привласнити особисті речі і техніку знімальної групи, які знаходилися в їхній квартирі.
Знімальна група в чужій країні виявилася жертвою шантажу та заручником ситуації, а українська мама залишилися на вулиці без особистих речей і грошей.

"Коли ми зрозуміли, що Забі не відповідає на наші дзвінки і робить все, що йому говорить Сабріна, ми теж звернулися в наше консульство в Торонто», - розповів Анатолій Єрема, який працював із знімальною групою в Канаді. "Віце-консул України погодився нам допомогти і особисто виїхав на місце подій, щоб вирішити всі проблеми мирним шляхом. Мирні переговори результату не дали. Забі не йшов ні на які поступки. І лише після приїзду поліції групу звільнили і повернули їм всі відібрані речі. На допомогу своїй дружині, Олені, яка, по суті, виявилася заручницею канадської сім'ї, вилетів її чоловік Костянтин. І з Торонто вони вже летіли разом".

Дивіться шоу "Міняю жінку-3", щовівторка, 0 20:10, на каналі "1+1".

Читайте також:

У Дрогобичі зйомки в телевізійному проекті вважають аморальною поведінкою

Індія буде "навиворіт"

На зйомках "Міняю жінку-3" у Канаді телевізійникам довелося звернутися до консульства та в поліцію

Наступна публікація