Фестиваль "ГНІЗДО-2009", присвячений Ігорю Пелиху, відбудеться у Білій Церкві

На фестивалі "ГНІЗДО-2009" покажуть архівне відео з ведучим Ігорем Пелихом.

На фестивалі "ГНІЗДО-2009", який буде присвячено світлій пам’яті його незмінного ведучого Ігоря Пелиха, покажуть відібрані архівні відеоматеріали, на яких Ігор заводить вибагливу публіку. Відео, змонтоване зі зйомок фестивалю "ГНІЗДО 2006-2008 років" транслюватимуть на великому екрані між виступами поп-рок зірок.

Нагадаємо, що Ігор Пелих три роки поспіль був ведучим ГНІЗДА і вкладав серце і душу в його організацію. "ГНІЗДО - це частина мене..." – одного разу сказав Ігор в інтерв’ю під час фестивалю.

На безцінних кадрах відеоархіву можна буде побачити того Ігоря, від якого так шаленіла публіка, і якого називала "душею фестивалю". Його виходу на сцену чекали усі без винятку глядачі – його енергетика і драйв передавались кожному. У захопливе спілкування з багатотисячною публікою Ігор дійсно вкладав частину себе.

Цей міні-фільм буде змонтовано на студії "Рога і Копита" режисером Іваном Яснійом, що створив документальний фільм про Ігоря "Галопом по життю". Разом з Іваном Ігор працював на цій самій студії близько 20-ти років. Окремі кадри з фільму "Галопом по життю" також будуть показані на фестивалі.

Фестиваль "ГНІЗДО-2009" відбудеться 15 серпня у місті Біла Церква на аеродромі "Гайок". Лайн-ап цьогорічного фестивалю складуть Тартак, С.К.А.Й, Мотор’ролла, Dazzle Dreams, O.Torvald і гурт Мурени. Ведучим фестивалю буде один з найближчих друзів Ігора Пелиха – Фоззі з ТНМК. Фестиваль "ГНІЗДО-2009" стане даниною пам’яті людини, яка багато зробила для розвитку української культури і для Білої Церкви зокрема.

Читайте також:

Гурт "Мотор'ролла" готує присвяту Ігорю Пелиху

"Танки" присвятили пісню "Темно" пам'яті Пелиха

В Києві поховали трагічно загиблого тележурналіста Ігоря Пелиха

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: