Філіп Кіркоров очолить журі "Євробачення-2009"

Відомий співак Філіп Кіркоров очолить журі на "Євробаченні" у Москві. Такий подарунок зробили співаку на день народження.

До останнього дня Філіп Бедросович не був впевнений, що відзначатиме своє 42-річчя. Але друзі змусили артиста влаштувати свято. 30 квітня в ресторані "Золотое Кольцо" зібралася тепла компанія, в якій були Сергій Лазарєв, Анастасія Стоцька, Маша Распутіна, телеведуча Яна Чурікова (вона з дня на день повинна стати мамою).

Подарунки дарували, як завжди, незвичайні. Тато Бедрос Кіркоров приніс оригінальний глобус - мовляв, щоб побував в тих місцях, де ще не був. Анжеліка Агурбаш з чоловіком подарували артистові літню колекцію Гуччі. Ціна подарунку, за найскромнішими підрахунками, склала 200 000 євро. Алсу надіслала в подарунок годинник за 100 000 євро. Сергій Лазарєв вручив статуетку.

Але найприємнішим подарунком, хоч і не матеріальним, стала пропозиція Філіпу від оргкомітету конкурсу "Євробачення". Артистові запропонували очолити професійне журі, яке окрім телеглядачів, віддаватиме свої голоси за ту, або іншу країну. Кіркоров стане "першовідкривачем" - подібне журі вводиться вперше. Свято затягнулося до глибокої ночі - гості розходитися не хотіли. Філіп влаштував міні-концерт за заявками друзів.

Читайте також:

Філіп Кіркоров став "Людиною року" в Україні

Кіркоров показав "fuck" Зеленському

Кіркоров позбавив Зеленського сексу

Стоцька хоче народити Кіркорову двійню

Філіп Кіркоров став бабусею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: