Фільм "Розірвані обійми" - новий фаворит Каннського фестивалю

"Розірвані обійми" знаменитого іспанського режисера Педро Альмодовара став фаворитом на здобуття головного призу 62-го Каннського кінофестивалю.

Педро Альмодовар, Пенелопа Круз, Россі де Пальма
AFP
Режисер "Розірваних обіймів" Педро Альмодовар, Пенелопа Круз та Россі де Пальма
Іспанський фільм "Розірвані обійми" - новий фаворит Каннського фестивалю. Стрічка, головну роль в якій зіграла Пенелопа Крус, була представлена в рамках головного конкурсу у вівторок, 19 травня. Як вважає значна частина критиків, які працюють на фестивалі, фільм Альмодовара став фаворитом на завоювання головного призу - Золотої пальмової гілки.

"У своїй роботі я вирішував питання пам'яті, особистої та колективної", - заявив на прес-конференції в Каннах іспанський режисер.

"Є ситуації, коли ціла країна повинна тимчасово забути своє трагічне минуле, щоб мати можливість рухатися вперед. Так сталося близько трьох десятиліть тому в Іспанії, коли народ спеціально "забув" драматичний період у своїй історії (громадянську війну і диктатуру Франко)", - зазначив Альмодовар.

"Це дозволило прийняти нову конституцію і закріпити демократію. Однак, як і окрема людина, країна не може назавжди викреслити зі своєї колективної свідомості трагічне і злочинне минуле. Це минуле обов'язково повернеться, більш того, його необхідно повернути, щоб привиди минулого вже більше ніколи не заважали руху суспільства вперед", - заявив режисер.

Стрічка "Розірвані обійми", як вважають в Каннах, є безсумнівною і великою удачею одного з видатних майстрів сучасності.

На сьогоднішній день Педро Альмодовар, який завоював більше 50-ти найбільших світових кінематографічних нагород, включаючи Оскара за кращий зарубіжний фільм.

Однак у його вражаючій колекції поки ще немає Золотої пальмової гілки. Фахівці не виключають, що цього року "цю несправедливість" буде усунуто.

Читайте також:

Фільм "Антихрист" став головним скандалом Каннського фестивалю

На Каннському фестивалі Джим Керрі грав у сніжки

Лідером Каннського фестивалю став французький фільм "Пророк"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: