Фотограф Дмитро Мєдвєдєв побив рекорд художника Володимира Путіна

Президент Росії Дмитро Мєдвєдів із гелікоптера сфотографував Кремль і продав фото на аукціоні за 51 мільйон рублів.

Фоторобота президента Росії Дмитра Мєдвєдєва була продана в суботу, 16 січня, в Петербурзі на благодійному аукціоні "Різдвяна абетка" за 51 млн рублів.

Фотографія видрукувана форматом 69Х96 см і вставлена в сріблясту раму з блакитним паспорту. На ній зображена панорама Тобольського кремля, знята президентом з гелікоптера.

На перших же кроках аукціону вартість фотороботи зросла з 20 тисяч до 40 тисяч мільйонів рублів, але на цьому торги не закінчилися, і ціна зросла ще на 11 мільйонів, сягнувши 51 мільйону рублів. Це - абсолютний рекорд на петербурзькому благодійному аукціоні. Дотепер найдорожчою покупкою була картина прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна, яка була продана в минулому році за 37 мільйонів рублів.

Фотороботи Дмитра Мєдєедєва придбав член ради директорів "Ілім-Груп" Михайло Зінгаревич. За його словами, вона залишиться в петербурзькому офісі компанії.

Кошти, виручені на аукціоні, будуть спрямовані на благодійні цілі. Цього року у зв'язку з 65-річчям Великої Перемоги 70% виручки буде направлено на допомогу ветеранам, решта коштів - до медичних закладів Петербурга.

Читайте також:

Мєдвєдєв і Путін стали на лижі

Путін став іконою світової гей-спільноти

Обама нарешті оголився

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: