Фотовиставку "Майстер і Маргарита" з Ізабель Аджані покажуть в Москві

Виставку фотографій, які ілюструють події з "Майстра і Маргарити", покажуть у Москві.

Фотовиставка "Майстер і Маргарита" з Ізабель Аджані
Фото: isabelleadjani.canalblog.com
Тріумфально зустрінута в Парижі фотовиставка "Майстер і Маргарита", яка ілюструє сцени знаменитого роману, переїжджає до Москви і з 28 березня демонструватиметься в Будинку Спірідонова.

Проект, який є новою візуальною інтерпритацією знаменитого булгаківського роману в реаліях сучасної Москви, створили відомий фотохудожник Жан Даніель Лорьє та московський продюсер Євген Яковлєв.

Місцями зйомки стали сцени, де розгортались дії роману: Передєлкіно, дах будинку Пашкова, старовинний особняк, що став Будинком залізничників, висотка на Котельнічеської, Патріарші ставки.

У експозиції - 50 фотографій, архівні документи сім'ї Булгакових, а також відеофільм, що зберіг процес зйомки фотоісторії. На роль Маргарити відразу ж погодилася Ізабель Аджані - це буде ще одна знаменита Маргарита, дві інших вона вже встигла зіграти - в театрі і на екрані. "Майстер" даного проекту - фотограф і художник Жан Даніель, чиї предки будували Транссиб, а сам він в дитинстві сидів на колінах великого Пікассо, один з найвідоміших французьких фотографів моди, кавалер ордена Почесного легіону. Його ім'я стоїть в одному ряду з іменами Хельмута Ньютона і Гі Бурдена.

Читайте також:

Ватикан оголосить бойкот "Ангелам і демонам"

Джуліанна Мур стане Хіларі Клінтон

Том Хенкс знову відправиться на Місяць
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: