Французька акторка Жульєт Бінош привезла до Києва виставку своїх робіт

Український бомонд знайомили з Бінош-живописцем і поетом. На фестиваль французької культури Жульєт привезла 68 малюнків тушшю та 34 вірші.

До Києва на фестиваль "Французька весна" 12 квітня завітала відома французька акторка Жульєт Бінош і привезла із собою свою виставку робіт.

З аеропорту до готелю, потім на вернісаж, у кінотеатр, на автограф-сесію - і знову до Голлівуда. Та одну забаганку кінозірки світового масштабу організатори фестивалю "Французька весна" встигли задовольнити.

Вона хотіла побачити український побут - їй влаштували світську зустріч на тлі промислового пейзажу. Український бомонд знайомили з Бінош-живописцем і поетом.

На фестиваль французької культури Жульєт привезла 68 малюнків тушшю та 34 вірші. Усе про них: мучителів, коханців, друзів - іншими словами: про режисерів.

"Це не естетика, тому спеціально привабливих облич немає. Це моє внутрішнє бачення себЕ та кіномитців. Усіх, із якими я працювала", поділилася думками сама Бінош.

У житті Жульєт ніхто не позує. Після зйомок образ колег не відпускає зірку. Позбутися цього та повернутися до власного "Я" допомагає тільки папір.

"Я не можу слухати музику, грати, лише малюю. Цю колекцію я вдома створювала три місяці. І весь цей час я нікого і нічого не бачила. Поки не віддала наболіле, усе, що назбиралося в душі", - каже акторка.

Цього тижня виставка картин та ретроспектива кіноробіт будуть доступні всім шанувальникам. Жульєт повертається додому. 15 квітня в неї запланована зйомка у кінострічці разом з Аль Пачино, потім театральна вистава від режисера Патрика Шерро.

Витвори мистецтв від Жульєт Бінош дивіться, будь ласка, у відеосюжеті ТСН:

Читайте також:

В Києві відкрили "Французьку весну"

Кличко привів кохану Хайден на прем'єру фільму "Ідеальна гра"

Колишній менеджер Мадонни застрелилась

ВідеоЖульєт Бінош презентувала виставку своїх картин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: