Фронтмен гурту "Н.Три" мало не загинув у Криму

Соліст гурту "Н.Три" Олексій Шманьов, стрибаючи з "тарзанки", мало не розбився під час відпочинку в Криму.

Під час перебування на відпочинку в Криму Олексій Шманьов разом з друзями вирішили розважитися стрибками з "тарзанки" в море. Так склалося, що під час першого ж його стрибка "тарзанка" обірвалася, а страхувальний трос в цей час був відчеплений.

Олексій, впавши з висоти близько 5 м прямо на кам'яний скелястий берег, отримав два тяжкі переломи обох ніг (ступні). Каретою швидкої допомоги Олексія було терміново доставлено в одну з клінік міста Ялта, після чого, отримавши невтішні результати обстеження травми, його в терміновому порядку доставили в одну з найкращих лікарень Києва.

На даний момент Олексій знаходиться в одній з київських лікарень під ретельним наглядом лікарів. Днями буде проведена складна операція по відновленню пошкоджених тканин, що передбачає пересадку кісткової тканини, а згодом тривалий та тяжкий процес одужання.

Вартість операції та лікування є дуже високою, а час реабілітації доволі тривалим. Тому близькі та гурт "Н.Три" просить всіх, хто може допомогти Олексію матеріально - відгукнутися, або ж просто морально підтримати своїми побажаннями за електронною адресою: n_try@ukr.net. Ваша підтримка йому дуже потрібна!

Номер поточного рахунку Олексія Шманьова в ВАТ "Фольксбанк":
26209000039062.980 (гривня)
26207000041825.978 (євро)
26203000033655.840 (долар)
МФО 325213
ЄДРПОУ 19358632

Читайте також:

Фронтмен Aerosmith впав зі сцени і зламав плече

Aerosmith відмінили літні гастролі через травми вокаліста

Боб Ділан скасовує концерти через спеку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: