Гітарист Стів Вей відвідав Київ (відео)

З самого ранку на Бесарабській площі в Києві — перед салоном "Музторг" — зібрався великий натовп.

Кожен третій тримає у руках гітару. Щоб захистити скляні двері "Музторгу", міліція живим ланцюгом розташовується довкола. О 12-й американський гітарист Стів Вей має дати тут автограф-сесію. Це музикант, якого запрошують грати соло для альбомів такі зірки, як Оззі Осборн.

До Києва музикант прилетів із Єкатеринбурга. Куди, в свою чергу, добирався із Лос-Анджелеса впродовж 30 годин. Друге після гітари захоплення Вея — бджоли, тому поруч зі своїм лос-анджелеським особняком він тримає пасіку.

На прес-конференцію у клуб "Денс енд Ґрув" Стів прийшов у довгому плащі, прикрашеному 17 замками-змійками. Під сорочкою в нього висить товстий срібний ланцюжок з кільцем — як у героїв книжок Толкієна.

"У дитинстві я мав настільну гру, яка називалася "Ризик", - каже він. - У ній треба було розставити на мапі солдатиків, а потім кидати кубики, щоб завоювати нові території. Була там і Україна. Мені сподобалася назва, я навіть мріяв туди потрапити".

Увечері Вей дає в залі КПІ майстер-клас. Вартість квитків - до 200 грн. Він сідає посеред сцени на стільчик і трохи розповідає про себе: що народився в Нью-Йорку, виріс на музиці "Лед Зепелін" та "Квін". У десятирічному віці створив зі старшою сестрою Ліліан першу групу - "Гарячий шоколад". А згодом його помітив Френк Заппа.

З Києва Стів Вей поїхав до Москви.

ВідеоЯк Стів Вей "зажог" у Києві

ВідеоСтів Вей у Києві дав концерт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: