Gogol Bordello у Києві душевно співав і розповідав про пригоди Педро на Оболоні

Дата публікації
Перегляди
1240
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Gogol Bordello у Києві душевно співав і розповідав про пригоди Педро на Оболоні

Gogol Bordello починав з акустики / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

У Києві "Гоголі" зіграли рекордну кількість пісень і концерт тривав понад 2 години.

В рамках туру гурт Gogol Bordello представив цілком нову програму, до якої увійшли треки з різних періодів творчості гурту. Матеріал звучав в акустиці, у виконанні лише 5 музикантів.

Акустичний концерт – це повернення до витоків Gogol Bordello, про що розповів Євген Гудзь на прес конференції напередодні концерту. За його словами, Gogol Bordello починався саме з акустики, тому цей тур є особливим для гурту.

Дивіться: Фоторепортаж з концерту Gogol Bordello

Концерт розпочався треками Avenue B та Immigrant Punk, які одразу ж завели публіку. Гурт виглядав досить колоритно, з самого початку концерту в залі панувала дружня атмосфера, яка нагадувала атмосферу "квартирників". Євген постійно спілкувався з залом, розповідаючи про пригоди Педро на Оболоні, про житлові масиви Києва та інше.

На відміну від більшості артистів, гурт Gogol Bordello змінює свій сет лист в рамках одного туру. На деяких концертах акустичного туру гурт зіграв лише 20 пісень, в Києві "Гоголі" зіграли рекордну кількість пісень - 28. Виступав тривав більше 2 годин.

Серед виконаних пісень особливо варто відмітити виконання каверу на легендарну «"Another Brick In The Wall", 2 кавери на пісні Висоцького, а також пісні "Динамо". Доречі, Євген Гудзь під час концерту начепив собі на голову шарф київського Динамо, який був закинутий на сцену вболівальником під час виконання пісні "Динамо".

Гурт виконав багато своїх хітів, серед яких Wonderlust King, Immigraniada, Pala Tute, Trans-Continental Hustle, Alcohol, My Companjera та багато інших. На біс зіграли аж 8 пісень.

На київський концерт завітало чимало прихильників творчості гурту, серед відвідувачів можна було зустріти як неформального вигляду молодь, так і респектабельних бізнесменів. Проте реакція у всіх була однаковою – захоплення!

Читайте також:

Євген Гудзь з Gogol Bordello розповів, як ледь не став дитячим письменником

Gogol Bordello записали російськомовний альбом

Запальні Gogol Bordello везуть в Київ акустичну програму

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1240
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація