Готується порнографічна пародія на фільм "Аватар"

Ларрі Флінт оголосив про створення порнографічої версії фільму "Аватар". Точна дата виходу нового "Аватара" поки що не уточнюється.

Студія Hustler Video, що належить однойменному видавництву Ларрі Флінту, анонсувала свої плани щодо створення порнографічної пародії на фільм Джеймса Камерона "Аватар". 

"Розважальна індустрія для дорослих переживає справжній бум пародій, а Hustler Video завжди знаходиться в авангарді цього руху. Наша продукція, пародіює найвідоміші твори сучасного кінематографа і поп-культури, є прикладом високої якості і творчого підходу", - йдеться в анотації.

Крім "Аватара", "творче переосмислення" належить і деяким іншим відомим фільмам, зокрема, фантастичній картині Абрамса "Зоряний шлях", яку Hustler Video має намір випустити вже в квітні поточного року.

Точна дата виходу порнографічної версії "Аватара" поки не уточнюється. Невідомо також, чи буде фільм знятий в звичайному форматі або в стереоскопічному.

Варто відзначити, що Джеймс Кемерон стверджував раніше в одному з інтерв'ю, що йому довелося видалити з прокатної версії фільму еротичну сцену за участю Джейка Саллі і Нейтірі. Зроблено це було, щоб зберегти низький прокатний рейтинг.

Режисер пообіцяв, що в повному варіанті картини, який буде видано на дисках, цей епізод буде присутній.

Читайте також:

У Китаї заборонили показ "Аватара"

На Тайвані глядач помер після перегляду "Аватара"

"Аватар" обігнав "Зоряні війни" за касовими зборами в США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: