Гран-прі "Берлінале" отримав фільм "Молоко скорботи"

Вчора ввечері відбулася церемонія вручення нагород фестивалю.

Гран-прі Берлінського кінофестивалю - "Золотого ведмедя" - отримала перуанська картина "Молоко скорботи" (La Teta Asustada). Церемонія вручення нагород фестивалю відбулася в суботу ввечері в Берліні.

Картина "Молоко скорботи" режисера Клаудії Льоса присвячена історії дівчини по на ім'я Фауста, розгортається на тлі боротьби влади Перу з терористичним угрупованням "Сендеро Луміносо" протягом останніх 20 років XX століття. Головну роль у фільмі виконала актриса Магалі Сольєр, представниця індіанського народу кечуа.

"Срібного ведмедя" в номінації "Гран-прі журі" розділили між собою фільми "Всі інші" (Alle Anderen) (Німеччина) та "Гігант" (Gigante) (Уругвай/Німеччина/Аргентина/Голландія). Приз за кращу режисуру дістав іранець Асгару Фархада за фільм "Історія Еллі" (Darbareye Elly); приз за кращий сценарій отримав фільм "Посланець" (The Messenger) американця Орена Мовермана.

Нагорода за кращу чоловічу роль дісталася малійцю Сотігуї Куйате, який зіграв в фільмі "Річка Лондон" (London River); "Срібного ведмедя" за кращу жіночу роль отримала австрійка Біргіт Мініхмайр за роль у фільмі "Всі інші".

Берлінський кінофестиваль проводиться щорічно і вважається одним з трьох найбільш престижних кінофестивалів у світі поряд з Канським і Венеціанським. У 2009 році фестиваль проходив у 59-й раз, головою журі була відома шотландська актриса Тільда Суінтон.


Читайте також:

Оголошено програму "Берлінале-2009"
Українську короткометражку включено до програми "Берлінале"
У Німеччині відкрився кінофестиваль "Берлінале-2009"
На "Берлінале" назвали переможця серед короткометражок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: