Гучна прем'єра на "1+1": "Маргоша"

Уперше російський серіал стартує в Україні значно раніше, ніж у Росії.

Дев’ятого лютого на каналі "1+1" відбудеться прем’єра багатосерійного проекту "Маргоша". Історія ловеласа, який перетворився жінку, змусить чоловіків змінити погляди щодо дівчат.

За словами генерального директора групи компаній "1+1" Олександра Ткаченка, це буде "найкраща та довгоочікувана прем’єра цього року". Напередодні прем’єри канал провів презентацію серіалу, яку відвідали дві головні зірки фільму - Марія Берсеньєва, яка утілила чоловіка в жіночій подобі Маргошу, та Олена Перова, яка зіграла помічницю і найкращу подругу Гоші-Маргоші. І це попри те, що зйомки серіалу тривають і досі.

"Мені було цікаво зіграти чоловіка, - каже Марія Берсеньєва, - хоча всі казали, що в мене вийшов образі дівчини-хуліганки. На щастя, мій герой цілком відповідає моїм уявленням про те, яким має бути чоловік: з гарячою вдачею, силою волі, вмінням захищати власну думку. "Всі баби – дурепи" - теза, що не викликає у нього сумнівів навіть попри його двозначне  становище. Робота над роллю була цікава і з жіночого погляду. Те, над чим жінки навіть не замислюються, для чоловіків може стати просто трагедією – і навпаки".

Герой серіалу - невиправний герой-коханець Ігор (Гоша) Ребров – головний редактор глянцевого чоловічого журналу. У вільний від роботи час він перетворюється, за власними словами, на "головного редактора жіночих сердець". Утім, саме серця дівчат цікавлять його якнайменше. Жінки, на думку Гоші, створені лише для того, щоби прикрашати його життя. Він упевнений – найгарніша жіноча спідниця – це та, що висить на бильці ліжка. Підкорює дівчат дивовижно легко. Але так само легко кидає їх. Розбиваючи жіночі серця, Гоша геть не замислюється про наслідки. І дарма.

Після чергової пристрасної ночі з дівчиною на ім’я Карина його життя круто змінюється. Опинившися у числі "жертв", дівчина вигадує витончений спосіб помститися – йде до чаклунки. Наступного ранку Гоша прокидається, і виявляє, що став жінкою. Під ім’ям Марго він намагається влаштуватися на роботу у свій же журнал, а ще починає розшукувати Карину, щоби зняти прокляття. Маргоші доводиться вчитися бути жінкою і відчути всі плюси і мінуси життя "по той бік барикад". У цьому йому допомагає найкраща подруга Аня, яка щиро розраджує новоспечену приятельку.

Дивіться серіал "Маргоша" на каналі "1+1" з понеділка по п’ятницю о 21:20.

Читайте також:

Мухтар повертається: "1+1" покаже всі сезони серіалу
"1+1" розкаже про "Тридцятирічних"
Прем’єри на "1+1": "Крем" та "Маргоша"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: