Гурт "Мотор'ролла" готує присвяту Ігорю Пелиху

Хмельницький гурт "Мотор'ролла" готує пісню-присвяту відомому телеведучому Ігорю Пелиху.

"Мотор'ролла" готує пісню-присвяту відомому телеведучому, "головному галопнику України", а для самого гурту – просто другові – Ігорю Пелиху. Пісня називається "Травень".

"Взагалі-то, вона народилася ще з десять років тому і її написав тодішній чільник Мотор'роли – Сашко Буднецький, – розповідає Сергій "Сєня" Присяжний. – Сама пісня увійшла в нашу останню платівку "Кольорові Сни", але там вона має важке рок-звучання".

Цієї весни хмельничани взялися за створення повнотривалої акустичної програми – суто для затишних, клубних виступів. Тож "Травень" позбувся своєї важкості і набув рис на взірець bosa nova.

Нове прочитання пісні вже було майже готовим, коли 8 травня трагічно загинув Ігор Пелих.

"Ніколи навіть близько не міг собі припустити, що з погляду нинішнього дня назва цієї пісні набуде такого злопророчого відтінку... – з сумом зізнається Сергій Присяжний. – Тому як не крути, а виходить так, що сам Бог велів її присвятити Ігоркові..."

пелих
У багажнику автомобіля Пелиха завжди була вишиванка
Перше оприлюднення композиції-присвяти відбудеться 21 червня на одному з українських телеканалів. Того дня, об 11:40, вийде документальна стрічка "Галопом По Життю", присвячена пам'яті Ігоря Пелиха. Розповідь про його нетривале, проте надзвичайно насичене життя прозвучить з вуст друзів, близьких, соратників, серед яких є і представники співочих підмостків: Кузьма Скрябін (Андрій Кузьменко), Фоззі (Олександр Сидоренко) з ТНМК, ну і, власне, Сєня з Мотор'роли. Затійником і режисером фільму став Іван Ясній – саме він від самісіньких початків стояв за режисерським пультом передачі Галопом По Європах. Стрічку буде подано у звичному живограйному та веселому "галопівському" стилі, а вестиме її сам Ігор Пелих.

"Ми вирішили не порушувати життєствердну позицію Пелиха і зняти фільм у драйвовому та веселому "галопівському" стилі. – говорить Іван Ясній. – За коментарями звернулися десь до трьох десятків близьких до Ігоря людей. Кожна з цих розповідей – як пазл. Склавши їх докупи, отримаємо образ Ігоря Пелиха. Під час підготовки стрічки складалося враження, що він ніби поруч і допомагає нам. Так і зародилася задумка, аби її подати так, щоби Пелих сам виступив ведучим..."

Після показу фільму-програми "Галопом По Життю" на мотор'роллівську пісню-присвяту "Травень" буде знято кліп. За основу відеоряду слугуватимуть кадри з кіна про Ігоря Пелиха, змішані невеличкими врізками з мотор'роллівцями. Кліпотворцем виступить, як можна було здогадатися, теж Іван Ясній.

Читайте також:

В ДТП загинув відомий телеведучий Ігор Пелих

В Києві поховали трагічно загиблого тележурналіста Ігоря Пелиха

"Танки" присвятили пісню "Темно" пам'яті Пелиха
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: