Харків'янка Яна Букрет - друга дівчина тижня конкурсу "Міс 1+1"

Харків'янка Яна Букрет стала другою дівчиною тижня в конкурсі "Міс 1+1".

Яна Букрет
ТСН.ua
Харків'янка Яна Букрет - дівчина тижня конкурсу "Міс 1+1"
17-річна Яна Букрет з Харкова стала другою дівчиною тижня. На сьогоднішній день Яна набрала 4436 голосів і є лідером місяця. Яна отримає у подарунок набір косметики Weleda. І хто зна можливо саме вона стане переможницею конкурсу "Міс 1+1".

До речі, дівчиною першого тижня конкурсу "Міс 1+1" стала 18-річна киянка Аліса Гриценко. Аліса також отримала у подарунок набір косметики Weleda з рук телеведучої ранкової програми "Сніданок з 1+1" Марічки Падалко.

Нагадаємо, наймасштабніший в Інтернеті конкурс "Міс 1+1" стартував 10 вересня. Учасниць чекають численні подарунки, зокрема, і річний контракт із провідним модельним агентством.

Усі дівчата можуть взяти участь у конкурсі "Міс 1+1". Ознайомитися з правилами конкурсу та зареєструватися для участі можна на сайті miss.1plus1.ua.

Якщо ви ще досі не зареєструвались на сайті "Міс 1+1", то все одно маєте шанс потрапити до фіналу конкурсу. Для цього необхідно набрати найбільшу кількість голосів за результатами одного дня, і як тільки ви станете "Дівчиною дня", то автоматично потрапляєте до фіналу. У фіналі усі бали анулюються, і виграє та учасниця, яка набере найбільшу кількість голосів протягом тижня. 

Читайте також:

Киянка Аліса Гриценко - дівчина тижня конкурсу "Міс 1+1"

У конкурсі "Міс 1+1" визначилася восьма фіналістка

У конкурсі "Міс 1+1" визначилася сьома фіналістка
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: