Хто замінить Амадора Лопеса у "Танцюю для тебе"?

Найчарівніший та найчутливіший член журі танцювального шоу потрапив у лікарню.

Це сталося на початку цього тижня і стало несподіванкою як для організаторів проекту,  так для самого Амадора Лопеса. До травм учасників шоу всі уже звикли, але судді ще не травмувалися.

Що стало причиною нездужання венесуельця – достеменно невідомо. Можливо, проявилася стара травма. Причину запалення куприка не визначили навіть медики, які оглянули танцюриста в понеділок. Проте резюме лікарів було категоричним: термінова операція!

Подивитися на знаменитого танцюриста збіглося півлікарні. Довелося Амадору, зважаючи на пікантність ситуації, попросити залишити його наодинці із лікарем. Лікарі тим часом вирішували, чи можна відкласти операцію, адже у суботу Амадор мав бути у студії "Танцюю для тебе".

Операцію, все ж, зробили. У той же день. Тепер Амадорові важко ходити. А тим більше – сидіти. Шви знімуть лише через 10 днів.

"Я не знаю, як з’явлюся в суботу у шоу “Танцюю для тебе". Але щосили намагатимусь, – прокоментував Амадор Лопес. – Лікарі. Звичайно, мені забороняють".

Організатори шоу тим часом підшукують Амадору інвалідний візок. Адже без венесуельських емоцій ні вони,  ні учасники проекту собі ефір не уявляють. Ведуча шоу Інна Цимбалюк згодна возити Амадора у цьому візку по павільйону, аби лише він приїхав.

Дивіться шоу "Танцюю для тебе" у суботу о 20:00. Повтор у неділю.

Читайте також:

Анастасія Приходько виступить у шоу "Танцюю для тебе"

Марічка Падалко вийде на дуель проти Олесі Жураковської

На "1+1" триває конкурс дитячого малюнка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: