Іларіон Павлюк став членом журі 63-ї телевізійної премії "Еммі" (Emmy Award)

Іларіон Павлюк став членом журі 63-ї телевізійної премії "Еммі" (Emmy Award)

Автор і режисер документальних фільмів каналу "1+1"

Іларіон Павлюк, автор і режисер документальних фільмів каналу "1+1", увійшов до складу журі 63-ї американської телепремії "Еммі".

Як зазначає документаліст, це його перший досвід участі в міжнародному конкурсі в якості члена журі. Іларіон підкреслив, що це велика честь і одночасно відповідальність для нього: "Багато конкурсних робіт, які я вже встиг побачити, дійсно гідні високих нагород, я дуже радий, що зможу побачити і оцінити по-справжньому цікаві роботи"

Варто зазначити, що раніше кінороботи Іларіона були удостоєні престижних кіно і теле-нагород. Одна з його стрічок - "Зони Росту" була названа кращою в категорії "Документальні фільми і журналістські розслідування" (Міжнародний кінофестиваль "Mediamixx", Болгарія, 2008 рік), а кіноісторія "Ген жорстокості" була удостоєна статуетки "Телетріумф" (2008р.) .

Останньою документальною кінострічкою режисера став фільм "Рівень секретності 18", який вийшов в ефірі телеканалу "1+1". Кінострічка розповідає про 18 історій, які сталися на території України під час Другої світової війни, які проходили в радянських відомствах під грифом "цілком таємно". За словами Іларіона, цей фільм спроба розповісти правду про війну без зайвого романтизму.

Emmy Award - єдина американська професійна премія, яка відзначає досягнення телеіндустрії. Традиційно шістдесят третя церемонія вручення статуетки Еммі відбудеться в Лос-Анджелесі.

Читайте також:

Олександр Ткаченко готує програму tkachenko.ua

У проекту "Голос країни" буде он-лайн шоу із-за лаштунків

Прем’єра "Голосу країни" на "1+1" відбудеться 22 травня

 


Повʼязані теми:

Наступна публікація