Імена для "Алеї зірок" на Хрещатику визначать голосуванням

Незабаром на Хрещатику з'явиться "Алея зірок", на якій будуть "Зірки естради", "Зірки мистецтва", "Зірки спорту" і "Зірки суспільного визнання".

Головне управління по взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю Київської міської державної адміністрації хоче вивчити думку городян для визначення почесних людей для розміщення їхніх імен на "Алеї зірок" у центрі Києва.

Опитування, що проводиться на офіційному сайті управління, складається з чотирьох номінацій - "Зірка естради", "Зірка мистецтва", "Зірка спорту" і "Зірка суспільного визнання".

У номінації "Зірка естради" пропонується проголосувати за Василя Зінкевича, Ніну Матвієнко, Олега Скрипку, Таїсію Повалій або Софію Ротару, в номінації "Зірка мистецтва" - за Аду Роговцеву, Анатолія Хостікоєва, Богдана Ступку, Ліну Костенко, Наталю або Ольгу Сумську.

У номінації "Зірка спорту" пропонується вибирати між Андрієм Шевченком, Віталієм та Володимиром Кличками, Олександром Волковим, Сергієм Бубкою та Яною Клочковою, в номінації "Зірка суспільного визнання" - між Олегом Блохіним, Віктором Пінчуком, Борисом Патоном і патріархом Української православної церкви (Київський патріархат) Філаретом.

За підсумками опитування мерія визначить чотирьох кандидатів, чиї іменні зірки розмістять першими на "Алеї зірок".

Читайте також:

В Києві відкриють платну Алею Зірок

На "Алеї слави" були Нестор Шуфрич та баба Параска

Донецьк роздає зірки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: