Інна Цимбалюк стала ведучою "Погоди" на "1+1"

Із 1 червня на "1+1" нова ведуча прогнозу погоди.

Напарниця Юрія Горбунова по проекту "Танцюю для тебе", "Міс Україна-Всесвіт-2006", модель, акторка – Інна Цимбалюк – тепер щодня розповідатиме глядачам каналу про те, які сюрпризи їм готує природа.

Ідея запросити Інну Цимбалюк як ведучу "Погоди" на "1+1" прозвучала ще під час другого сезону "Танцюю для тебе".

"Я думала над цією пропозицією, – каже Цимбалюк. – Я розуміла, що хочу працювати на цьому каналі. Тим більше, що після "Танцюю для тебе" мене стали пов’язувати з "1+1". Робота тут для мене дуже важлива і я не хочу нікуди звідси йти".

За словами Інни, вона полюбляє правдивий прогноз погоди і дуже сподівається, що разом з нею в Україну прийде хороша погода.

"Я дуже люблю сонце, – зізнається Інна. – Який би у мене не був настрій, сонячний день компенсує усі незгоди і дарує відчуття свята. Шкода, звичайно, що в нашій країні узимку більш похмура погода, це провокує похмурий настрій. Тому в такі дні намагаюся виїжджати кудись за сонечком. Наприклад, у гори. А ще дуже люблю спостерігати, коли упродовж дня погода швидко змінюється – від бурі і сильного дощу до яскравого безхмарного неба. Таке враження, що з природою відбувається якась фантастика".

Читайте також:

Центральною Європою пройшли сильні шторми

У Франції випав град розміром з тенісний м'яч

Через сильні зливи в Австралії оголошено надзвичайний стан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: