Каша Сальцова: поруч з такою легендою, як Андрій, я почуваюся анекдотом

Фронтвумен гурту "Крихітка", молода та перспективна Каша Сальцова розповіла про захоплення своїм партнером Андрієм Соколовим, війни з ним та власні сумніви щодо участі в шоу „Зірка+Зірка”.

Ви зазвичай не берете участь у телевізійних шоу. Хто вас вмовив зробити виключення для проекту "Зірка+Зірка"?

Нам потрібно було легалізувати статус зірки – це я кажу як продюсер. Як артист я хочу сказати, що дуже довго перебуваю в одному ліричному амплуа, і це для мене свідомий ризик – спробувати щось кардинально інакше. Я чудово розуміла, що буде дискомфортно, скоріше за все, що я зіткнуся з шоу-бізнесом як в його найкращих, так і в найгірших проявах, що, можливо, будуть ситуації, з яких я не буду знати, як виходити. Але як артисту мені було цікаво, і коли мені сказали, хто буде моїм партнером, я зрозуміла, що з цього може щось вийти. Для мене це корисний досвід, адже мені ще потрібно багато чому вчитися. Ми дуже довго вагалися. Спочатку дзвонили і хотіли відмовитися, адже ризикують обидві сторони. Продюсери проекту - запрошуючи нове обличчя, можливо, маловідоме аудиторії шоу. Ми - беручи участь у такій передачі, яка досить далеко від наших уявлень про творчу діяльність. Адже проект двомовний, дуже в дусі 80-х, бо артисти тут мають вже неактуальний термін давнини.

Ви маєте на увазі учасників першого сезону?

Їх, зокрема. Єдині хто – Вася Фролова і Ваня Дорн знайшли нові хіти нашого покоління. Саме через те, що в шоу були композиції мого покоління, я власне погодилася. Але нарвалася на те, що половина репертуару була забракована, мовляв, люди не знають таких пісень, як "Creep" гурту Radiohead. Втім, я дуже рада, що відвоювала пісню у виконанні групи "Сплін", і дуже вдячна Андрію, що ми розпочали свою участь в шоу саме цією композицією. Він, як може, проявляє до мене лояльність, я йду назустріч, але нам важко.

Андрій Соколов – дуже талановитий та досвідчений актор. Чи важка він людина у спілкуванні?

Він приємна, розумна, доросла людина. Як будь-який чоловік, він окреслює територію, якою не буде поступатися. Як дорослий професіонал, який стоїть поруч практично з ніким на даний момент в його розумінні, адже він вперше мене побачив і не знає моїх пісень, він поводиться не як брат, не як батько, не як вчитель. Можна сказати, що ми придивляємося один до одного, це, навіть, по-своєму романтичні стосунки. Хоча взагалі поруч з такою легендою, як Андрій, я почуваюся анекдотом.

В чому, на вашу думку, сильні та слабкі сторони вашого дуету?

Ми дуже різкий контраст, найбільший контраст на цьому проекті. Це дає нам певні переваги і водночас створює цілу купу проблем.

Що особисто вам найважче вдається? Російськомовний репертуар, можливо, якісь акторські перевтілення?

Танці, особливо, одночасно зі співом. Тобто я звикла рухатися під свою музику так, як мені хочеться, а не так, як того від мене вимагає хореограф. З координацією в мене поки що погано. Що ще? Я соромлюся, наприклад, розмовляти з Леонідом Агутіним. Я розумію, що він – композитор, який увійде в історію російської поп-музики в найкращому розумінні цього словосполучення. Або Тетяна Лазарєва – це моя улюблена пара на проекті, я буду вболівати за них, якщо буду його дивитися. В моєму уявленні вони лідирують. Крім того, дуже багато сторонніх людей – для мене це стрес. Багато незнайомих людей, які намагаються щось донести до мене, але, на жаль, все більше відволікають.

А ваш партнер? З ним виключно мирні стосунки?

Якби ж то! В нас бувають справжні творчі конфлікти, коли на допомогу приходить лише валеріанка. Наприклад, в постановці одного з номерів кожен з нас мав свою історію, і ми по черзі намагалися донести її режисеру Олексію Залевському. Він нас вислухав і запропонував свій варіант: відмовитися від будь-яких сюжетів, з чим нам довелося погодитися. Так що в нас поки що нічия.

Коли виникають сварки, хто першим іде на примирення?

Наші адміністратори. Коли виникають конфлікти, воюючі сторони спочатку намагаються домовитися на нейтральній території. Під час останньої сварки я, навіть, пожалілася продюсерам шоу. Мені здається, проекту не вистачає психоаналітика.

Читайте також:

Руслана Лижичко стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1+1

У шоу "СуперНяня " на "1+1" буде дві головних героїні

На захист героїні шоу "Міняю жінку" став голова Львівської ОДАНаступна публікація