Кастинг "Суперзірки" у Києві побив рекорд за числом учасників

Більше 3000 осіб забажали взяти участь у фінальних кастингах "Суперзірки", які пройшли цих вихідних у столиці.

Кастинг
40-річний Володимир з Києва працює водієм таксі
Фойє Українського Дому у Києві атакували співаючі таксисти, охоронці, спортсмени та просто майстри епатажу. На щастя, серед них є справжні таланти, і їх помітили пильні очі журі в особі Потапа, Віри Брежнєвої і Юрія Зільбермана.

40-річний Володимир з Києва працює водієм таксі. На кастинг прийшов підготовленим: у чохлі поруч із гітарою, на якій Володимир грає з 15 років, лежав букет червоних троянд.

- Це мені дружина підказала, - зізнається співаючий таксист. - Свято адже - День кохання! Кому його подарую? Думаю, і так зрозуміло. Найкрасивішій дівчині в цій залі - Вірі Брежнєвій.

Для журі Володимир підготував хіти Миколи Баскова, Філіпа Кіркорова, Олександра Сєрова, Миколи Носкова, а також пісні, які склав сам. Участь у кастингу і шоу для нього не проблема – Володимир посів третє місце у проекті "Народна зірка". На запитання, навіщо прийшов у "Суперзірку", відповідає цитатою Шота Руставелі: "Що ти заховав, то пропало. Що ти віддав, то твоє! Так само і талант. Закопати його – втратиш. Віддаси людям – значить, він твій. Я прийшов, щоби віддати себе людям..."

Кастинг
27-річний Арсентій підкорив журі
Арсентій Примак забіг на кастинг "Суперзірки" прямо з роботи, навіть не встиг переодягнутися. Так, у формі охоронця одного з київських магазинів, 27-річний Арсентій підкорив журі. Іронія долі у тому, що хлопець за освітою – актор, випускник Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, закінчив столичний інститут музики ім. Глієра. 6 років працював у театрі оперети, після чого з ним не подовжили контракт. Життя змусило змінити костюм актора на форму охоронця. Але бажання реалізувати свої творчі можливості залишилося.

- Тому я тут, - коротко резюмує Арсентій. - Починаю життя з чистого аркуша. Хочу, щоб душа працювала. Журі відзначило мій голос, але порадило працювати над пластикою. Постараюсь виправдати і не підвести!

Не минулося у День усіх закоханих і без скандалів. Ефектна дівчина Аня отримала відмову на передкастингу, але 14 лютого знову прийшла – показатися Вірі, Потапу і Юрію Абрамовичу.

- Ми не можемо вас вислухати, - була відмова від суворого журі. - Правила є правила, ви ж не пройшли передкастинг.

Аню відсторонили від прослуховування за порушення правил.

Кастинг
Журі беруть наполегливістю
Інша учасниця вирішила брати журі наполегливістю. Два "ні" не зупинили дівчину. Через кілька людей вона знову вийшла на майданчик.

- Я уперта людина, - пояснила вона. - Якщо щось задумала, то досягну цього! Те, що переді мною сидять зірки, не означає, що я повинна їх боятися. Я знаю, чим їх підкорити, адже теж дечого досягла в житті.

Відсутність вокальних даних не збентежила конкурсантку. Упевнена – в потрібний момент її просто підвів голос, "сів" від холоду. Головним своїм досягненням назвала підкорення чоловічих сердець. На Потапа це ніяк не вплинуло.

Майбутня зірка повинна бути готова на все. І головне – беззаперечно слухатися суворого продюсера. Перевірка "на вміння запалювати і створювати образ" була одним з головних пунктів іспиту, який Потап влаштовував більшості учасниць.

- Дівчино, ви добре співаєте, але не емоційно, - критикує Потап. - Спокусіть мене! Або Юрія Абрамовича. Де емоції? Де секс? Проповзіть кішечкою. Запаліть нас!

- Я не можу кішечкою... - розгублено шепоче дівчина.
- А от Віра може! - заявляє Потап. - Тому вона зірка, а вам ми кажемо "ні".

До речі, серед учасників був помічений молодий київський дизайнер Санатан. На кастинг він прийшов зі своїм другом, молодим співаком Баді Лав. Співати хлопці збиралися окремо. Санатан прийшов у костюмі власного дизайну. Пише вірші і впевнений, що співає не гірше за відомих українських співаків. Частина призу, у разі перемоги, хоче пожертвувати на лікування дітей, хворих на рак.

Читайте також:

"1+1" запускає реаліті-шоу "Міняю жінку"

"1+1" запускає ток-шоу "Справжні лікарі"

На кастингах "Суперзірки" Потап заборонив співати пісні Ані Лорак і Тіни Кароль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: