Кейко Матсуї їде в Україну: У музики є таємнича сила збирати людей разом

Крім Києва, побачити і почути виконавицю можна в Дніпропетровську, та в Харкові.

Фото надано PR-агентством« "Дель Арте"
31 жовтня в Палаці "Україна" в супроводі камерного оркестру на підтримку нового альбому "The Road ..." виступить Кейко Матсуї.

Крім Києва, побачити і почути виконавицю можна буде 28 листопада - в Дніпропетровську, 29 листопада - у Донецьку, 30 листопада - в Харкові на сцені Харківського Театру Опери та балету (ХАТОБ).

Кейко Матсуї - одна з найвідоміших виконавиць сучасного джазу, що підкорила публіку всього світу легкими й вишуканими джазово-орієнтальними мотивами.

За останні 10 років японська піаністка Кейко Матсуї відвідувала Україну з сольними концертами досить часто. З першого ж концерту підкоривши публіку, вона щоразу тепер підносить слухачам сюрпризи. Презентації нових програм, альбомів, виступи з симфонічним оркестром і т.д. Мелодії її програми як і раніше сердечні і душевні.

"Музика, гастролі і записи - це не робота, а моє покликання"

"Я вірю в те, що музика - це дар Господа чи Всесвіту, посланий нам для того, щоб ми могли відчути єднання з його допомогою", - вважає виконавиця.

25 січня 2011 рекордингова компанія "Shanachie Entertainment" випустила у світ «The Road ...», довгоочікуваний, вироблений самостійно, двадцять другий альбом Кейко.

"The Road ..." - перший за чотири роки альбом Кейко Матсуї, що доповнює попередній, не менш відомий альбом 2007 року "Moyo", натхненний Південною Африкою, де в головній ролі виступив Х'ю Масакела.

"Такий довгий період між випусками альбомів трохи незвичний для мене, і момент, коли почався запис цього диска, був дивом", - говорить Кейко - "Також, вперше я запросила учасників групи, які підтримували мене впродовж усього туру!"

"The Road ..." - це захоплююча колекція вічних, пристрасних, емоційних і екзотичних мелодій, сповнена гармонії і загальних ритмів.

"Перед тим як почався цей проект, багато часу я провела, розмірковуючи про душу. Зараз я на новому шляху і зайшла досить далеко, але все ж вважаю, що життя чудове ... Навіть складності створюють прекрасні гобелени і шлях триває ... ". Душевна дослідження Кейко включає легкий, який змінює форму шлях, що визначає характер альбому.

"Музика, гастролі і записи - це не робота, а моє покликання. Те, що дає мені життя. Я чекаю з нетерпінням моменту поділу єдності з людьми, коли я йду по життєвому шляху. Ми повинні припинити війни і стати одним цілим. У музики є таємнича сила збирати людей разом, я вірю, що моя творчість принесе гармонію всьому світу. Цей альбом особливий і дуже важливий для мене. Сподіваюся, моя музика зможе доторкнутися до глибини душ моїх шанувальників", - говорить Кейко.

Читайте також:

Hurts засипали Київ трояндами

Батько електронної музики Жан Мішель Жар привіз до Києва 4 фури техніки

Елтон Джон їде до Києва з 30-ма музикантами

Повʼязані теми:

Наступна публікація