Кільчицька вийшла на роботу (відео)

Заступник голови КМДА Ірена Кільчицька сьогодні офіційно вийшла на роботу і тут же приступила до виконання своїх обов'язків.

Кільчицька заявила, що хрещеними батьками її сина Марка стануть син мера Києва Леоніда Черновецького Степан Черновецький і її подруга, лікар Ольга Богомолець-Шереметьєва.

Вона повідомила, що збирається охрестити Марка в лютому, коли виповниться два роки її старшій дочці Моніці.

Кільчицька сьогодні відвідала пологовий будинок № 4 в Оболонському районі, де вже рік функціонує Центр перенатальної репродуктивної медицини. Там вона заявила, що сьогодні офіційно приступила до виконання своїх обов'язків. За її словами, вона приступила до виконання тих обов'язків, які у неї були до декретної відпустки - соціальна сфера, медицина і торгівля.

"Я курирую ті ж напрямки, які я курирувала - соціальна сфера, охорона здоров'я, в першу чергу. І якщо розшириться коло певних обов'язків, я це знатиму найближчим часом", - повідомила Кільчицька.

Вона також сказала, що залишилася задоволена відвідуванням пологового будинку на Оболоні.

"Я вам скажу, що оглянувши палати, бокси, умови, в яких народжують наші жінки, вони нічим не відрізняються від VIP-палат приватних пологових будинків, наприклад, де я народжувала недавно. Я обіцяю, що якщо я вирішу народжувати третю дитину, обов'язково народжуватиму її лише в цьому пологовому будинку ",- сказала вона.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: