Кінокритики визнали "Соціальну мережу" найкращим фільмом року

Фільм "Соціальна мережа", у якому знявся Джастін Тімберлейк, отримав чотири нагороди Національної ради кінокритиків США.

Фільм "Соціальна мережа" визнано Національною радою кінокритиків США найкращим фільмом року, повідомляється на офіційному сайті організації. Джессі Айзенберг, який зіграв у фільмі роль засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга, переміг у номінації найкращий актор.

Усього фільм отримав чотири нагороди, в тому числі за найкращу режисуру (Девід Фінчер) і найкращий адаптований сценарій (Аарон Соркін). Нагороди буде вручено в Нью-Йорку 11 січня.

Найкращою актрисою визнана Леслі Менвілль, яка зіграла у фільмі "Інший рік". Нагороду в категорії найкращий актор другого плану отримав Крістіан Бейл за роль у картині "Боєць".

Крім того, журі оцінило гру акторів у кримінальній драмі Бена Аффлека Місто злодіїв, присудивши їм нагороду за найкращий акторський ансамбль. Історія іграшок 3 визнана найкращим мультиплікаційним фільмом.

За останні три роки два фільми, які удостоїлися нагороди Національної ради кінокритиків, отримали "Оскар" у номінації найкращий фільм. Цими картинами стали "Старим тут не місце" (2007) та "Мільйонер з нетрів" (2008).

Читайте також:

Тімберлейк презентував колекцію одягу

Тімберлейк погодився записати новий альбом з N 'Sync

Джастін Тімберлейк зізнався про свою сором'язливість

Повʼязані теми:

Наступна публікація