Кіркоров покинув пост голови журі "Євробачення". Його замінить Ігор Матвієнко

Філіп Кіркоров тепер не голова журі "Євробачення - 2009". Він за власною ініціативою покинув цей пост.

Сьогодні співак і продюсер Філіп Кіркоров офіційно заявив, що виходить із складу російського професійного журі "Євробачення - 2009".

"Я вдячний за честь, надану мені організаторами конкурсу  бути головою професійного журі конкурсу, - повідомив Філіп Кіркоров. - Ця робота, безумовно, мені цікава, оскільки впродовж багатьох років я мав безпосереднє відношення до "Євробачення" - спочатку як учасник, потім в ролі продюсера, консультанта і просто вболівальника. Проте я вважаю, що мені варто утриматися від участі в суддівстві у складі професійного журі. Я беру дуже активну участь в житті конкурсу, а з деякими із конкурсантів - як, наприклад, з Сакісом Рувасом - мене пов'язують багаторічні дружні взаємини. І я не можу уникати спілкування з ними, розуміючи, що вони знаходяться, по суті, у мене в гостях, в моєму рідному місті.

Проте це може викликати в учасників сумніви в об'єктивності рішень російського журі. Зрозуміло, і я, і мої колеги прекрасно розуміємо, що для професіонала, коли він виставляє бали конкурсантам, жодні особисті симпатії ролі не грають. Проте я не можу допустити навіть щонайменшої можливості сумнівів в об'єктивності професійного російського журі, тому прийняв рішення вийти з його складу. Це дозволить мені бути вільнішим у висловлюванні своєї думки і в спілкуванні з конкурсантами з різних країн. У фіналі конкурсу я візьму участь як коментатор російського ефіру".

Як стало відомо, новим головою журі міжнародного конкурсу призначений Ігор Матвієнко.

"Поки я не можу підтвердити цю інформацію офіційно", - заявив відомий продюсер в телефонній розмові.

Читайте також:

Філіп Кіркоров очолить журі "Євробачення-2009"

Світлана Лобода у фіналі "Євробачення" виступить під номером 21

Половина росіян не в курсі, хто представить країну на "Євробаченні"

Анастасія Приходько відмовилась від сексу заради "Євробачення"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: