Кияни побачать роботи Сальвадора Далі

Восени кияни зможуть побачити роботи Сальвадора Далі, Олександри Екстери та Огюста Родена на "Великому антикварному салоні".

З 5 по 11 жовтня в Українському домі у Києві відбудеться "Великий антикварний салон 2009" - художня виставка, на якій кияни зможуть побачити шедеври світового мистецтва, унікальні приватні та галерейні зібрання.

Центральною експозицією "Великого антикварного салону" стане виставка творів майстрів світового рівня - Сальвадора Далі, Олександри Екстер та Огюста Родена.

Перлина експозиції - роденівська скульптура Мислитель, яку представлять в Українському домі в оригінальних розмірах (зменшену скульптуру, яка є фрагментом скульптурного порталу Ворота пекла, було виставлено на Великому скульптурному салоні 2008).

Унікальною подією Великого антикварного салону в цьому році стане презентація творчості французького художника Джорджа Брака (1882-1963) - художника, графіка, скульптора, декоратора, який спільно з Пікассо розробив доктрину кубізму.

Почесними гостями салону стануть відомі діячі культури і мистецтв, колекціонери з різних країн світу, галеристи, арт-дилери та ін.

Читайте також:

Мадонна в серпні виступить в Донецьку

В Україні відбудеться "Ніч еротичного кіно"

"Здоб ші Здуб" та Ot Vinta виступлять на "Свіржі - 2009"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: